Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek mert szülés óta...

Mit tegyek mert szülés óta nagyon gátlásos vagyok?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag alig van szex a férjemmel 3 éve (havi 1) mert nem tudom elengedni magamat. Attól félek, hogy a kisfiunk meglát vagy megzavar valami módon.

2014. szept. 14. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
1 szobában vagytok?
2014. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt hittem, hogy a tested változott meg és azért. De ilyenért, hogy meglát a gyerek! Azt írod 3 éve. Amikor újszülött volt, meg csecsemő akkor is ettől féltél? Hogy rátok nyit? Szerintem ez csak kifogás. Valami más oka van a dolognak.

Egy 3 évesnek fogalma nincs mi az a szex (jó esetben). Ha esetleg meglát titeket, akkor megöleltétek egymást és ennyi, mert anya és apa szereti egymást. De egyébként gondolom nem akkor csináljátok, amikor ébren van. Ha meg egy szobában vagytok, kipróbálhatjátok a fürdőszobát is. Légy kreatív, ha már félős vagy. :) De mondom, szerintem nem ez a baj...

2014. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, egy szobába alszunk, a nappali meg össze van nyitva a hálóval gyakorlatilag.
2014. szept. 14. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Akkor költözzetem, mert a havi 1 nagyon kevés
2014. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Én megértelek kedves kérdező.Az én fiam 2 éves,de nálunk is kb havi 1 szex az átlag.Én nem attól félek,hogy rajtakap minket a gyerek,hanem egyszerűen a szülés óta 0-ra csökkent a libidóm.Mondjuk nekem olyan brutál szülésem volt,hogy máig nem tudtam feldolgozni és ez főleg a kórházi személyzetnek köszönhető.Azóta még a gondolattól is kiráz a hideg,hogy valaki hozzámérjen deréktól lefelé.Tudom,hogy ez nem jó így és a férjem is egyre türelmetlenebb,de nem tudom,hogy mit kéne tennem. :(

A te helyzeted más,mert te alapjáraton kívánod a szexet,csak aggódsz,hogy meglát a gyerek.Erre én is csak azt tudom javasolni,hogy menjetek a háznak olyan részébe,ahol esélytelen,hogy lebukjatok,de egyébként az is megfontolandó amit a négyes írt,hogy költözzetek el,mert idővel ez csak rosszabb lesz,ahogy nő a gyerek.Egyszer úgyis muszáj lesz neki külön szobát biztosítani...

2014. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Borozgatás előtte együtt:))
2014. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!