Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 év után újra emberek közé...

2 év után újra emberek közé menni, komolyan félek. Más is érzett így?

Figyelt kérdés
A terhességem alatt komplikációk voltak, előtte költözködtünk, nem ismertem senkit, lassan 3 éve nem voltam tartósan emberek között, és most újra indul az élet... megyek. Előre félek, mint valami óvodás a nagyvilágban. Ti is éreztetek ilyet? Hogy lehet leküzdeni? Nem akarok menni... rémes vagyok, gyerekes.
2014. szept. 16. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
5 éve vagyok itthon. Egyrészt már nagyon vágyom emberek közé, másrészt tartok tőle, hogy nem tudnék két összefüggő mondatot elmondani elejétől a végéig. (Az 5 év alatt mi is kétszer költözködtünk, én sem ismertem egyik helyen se senkit).
2014. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, mitől félsz? Próbálj sokkal pozitívabban gondolkodni, mert a parázás tök megnehezíti a gyerek dolgát is az oviban. Csomó jó dolog van az újra munkába állásban: több pénz, nagyobb függetlenség a férjedtől, a (másfajta) fontosság érzése, a sikerélmények, büszkeség a gyerekre, hogy milyen ügyesen beileeszkedett, és még sorolhatnám. Miért nem ezekre összpontosítasz?
2014. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!