Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van egy ismerősöm, neki van...

Van egy ismerősöm, neki van egy 7 honapos kisfia. Amikor szült azt mondta, hogy neki a méhét is összekellett varni. Meg a doki is rosszul lett a vértől. Ezt olyan komolyan mondta, hogy még ő is elhitte. Léteznek ilyen buta emberek máshol is?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Buta emberek máshol is léteznek.

Először is, egy orvos nem lesz rosszul a vértől. A sok vértől sem.

Másodszor, ahhoz, hogy valakinek a méhét össze tudják varrni, fel kell nyitni a hasát. (saját tapasztalat)

2010. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Max ha császározták.
2010. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod egyből azt, hogy nem mond igazat?

A második lányom nekem is olyan gyorsan akart kibújni, hogy (most az orvosom szavait idézem) "fúrt magának egy lyukat a méhszáj mellett".

Vagyis berepedt a méhszájam mellett, amit aztán nekem is varrni kellett szülés után. Nem kellett hozzá felnyitni a hasamat, hüvelyen keresztül plasztikázott.

2010. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sima szülés volt csak ő köztudottan buta. De nem veszi észre!!
2010. jún. 17. 13:50
 5/13 A kérdező kommentje:
IDÉZEM:"KILUKADT A MÉHEM,ÉS ÖSSZEKELLETT VARNI".
2010. jún. 17. 13:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a hüvelyfalam és a éhszájam is szanaszét repedt. A doki egy 4,95 kilós gyereket préselt ki belőlem. Utána toltak a műtőbe rendberakni. Közel 2 órán keresztül voltam a műtőben. És nem vágták fel a hasamat.
2010. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
javítás: méhszájam
2010. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó nektek. Nekem felvágták a hasamat 1,5 centi miatt. :(
2010. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább Te vagy buta, és rosszindulatú, már többen is leírták, hogy előfordul, hogy normál, hüvelyi szülés közben bereped, szakad, lyukad a méh. Attól, hogy közel a méhszájhoz, az anatómiailag már a méhtest része. Szóval igen, van ilyen, hogy "kilukad a méh, és össze kell varrni"
2010. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egy 4,4 és egy 4 kilós gyereket szültem (9 év különbséggel), mind a kétszer 1 órán keresztül varrta doki a méhszájamat, hüvelyemet.

Sok vért veszítettem a másodiknál vért is kaptam.

2010. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!