Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptatok pénzt vagy valamilyen...

Kaptatok pénzt vagy valamilyen ajándékot a babátok születése alkalmából? Ha igen, mit kaptatok, és kitől?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szulenk, nagyszulok penzt adtak joforman.

Testverek mindenfele nagyobbacska ajandekot vettek.

Nagyon kozeli baratok is kitettek magukert.

Ismerosok, tavolabbi rokonok aprobb meglepit de vettek.

Senkitol nem vartam es nem is akartam h adjon, vegyen de megis megtettek.

2014. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
dediektol penzt a tobbiektol pluss allatot, pelenkat meg ruhacskat
2014. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi általában pelust v ruhát kaptunk! De aki rákérdezett mit hozzon mindig pelust mondtuk, az mindig kell! Anyukámékkal havonta 1-2x talizunk akkor mindig kap egy csomag pelust, meg egy kis játékot!
2014. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a keresztszülők szoktak nagyobb ajándékot venni (mi most lettünk azok nem rég, kiságyat és pelenkázót vettünk), valamint a szülők, nagyszülők. De inkább kisebb dolgokat, bodykat, plüssöket, pelenkát hoznak a látogatók.
2014. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Első látogatás alkalmával mindenki hozott egy kis ruhát, pelenkát vagy csörgőt. Utána keresztelőre kapott a gyerek ékszereket (amik azóta is a fiókban dekkolnak, ne mondjátok el senkinek). Szóval a gyerek kapott ajándékot, mit meg őt kaptuk! Én még nem is hallottam ilyet, hogy gyererkszülésért pénz járjon.
2014. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimtől pénzt kaptunk, illetve édesanyám egy éve cafetériáját adta oda. Nem mi kértük, egyszerűen azt mondták, hogy ennek biztosan hasznát vesszük. Babakocsit, babaágyat stb nem akartak ők venni, hogy biztosan olyan legyen, amilyet mi szeretnénk. A látogatóktól rengeteg mindent kaptunk. Játékokat, plüssöket, ruhákat (jellemzően nagyobbat mint ami akkor kellett, így ki tudtuk használni), egyedi készítésű takarót, pelenkát, piperéket, a férjem bort, pezsgőt, whiskeyt, én édességeket, virágot, gyümölcsöt, könyveket.
2014. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, sok mindent, mindhárom alkalommal.


Pénzt, bundazsákot, ruhákat, pelenkát stb.

2014. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!