Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben miért nem lehet...

Ilyen esetben miért nem lehet valamilyen eszközzel hatni a "gyerekre"? Miért kell mindent engednie a hatóságnak?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom pontosan megfogalmazni a kérdésemet, de ha leírom a történetet akkor szerintem megértitek. Tudom, hogy nem az én dolgom, és miért is foglalkozom vele, stb. De felháborítónak tartom, hogy ilyen megtörténhet.


20 hónapos a lányom, amikor szültem, volt bent egy anyuka, aki akkor szülte első gyermekét. És itt jegyezném meg, hogy csak 14 éves volt (éppen betöltötte, apuka felfüggesztettet kapott). Anyuka kb. 13 hónap múlva életet adott 2. gyermekének, erre most találkoztam vele, ismételten 4-5 hónapos terhes. Azaz 16 éves korára 3 gyermekes KISLÁNY lesz.

Ilyen esetben miért nem lehet valamilyen módon irányítani egy gyereket. A szülei látszik, hogy nagy ívben tesznek rá.

De....


2014. szept. 15. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyuka biztosan a kisebbséghez tartozik, ahol sajnos nem kirívó eset az ilyen.
2014. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kisebbségben teljesen elfogadott, hogy 14 évesen már "házasságban" élnek, noha csak leghamarabb 16 évesen, szülői beleegyezéssel köthetnek házasságot.

Náluk nem kizárt, hogy 14 évesen már családot alapítanak.

Ilyen a kultúrájuk, amit más emberek nem igazán tudnak elfogadni.

Kívülállóknak csak az tűnik fel, hogy a nagyszájú Dzsesszikának 16 éves korára van három gyereke.

Plusz ehhez még hozzájön az is, hogy nem épp megfelelő körülmények között nevelik a gyerekeket.

Náluk bizony előfordul a rokonsági vérvonalak kereszteződése is.

2014. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

14 éves, semmihez se ért (na jó egy valamihez nagyon). És most már nem is fog. Nehogy már dolgozoon mikor lehet főállású anya családi pótlékkal, segéllyel stb. Ha nagy szerencséje van, az egyik gyereket valamilyen kerülőúton tartós betegnek nyilváníttatja, akkor van ám csak jó világ. Sohe nem fog dolgozni, ahogy, gondolom, a családja se dolgozott soha és a gyerekei se fognak.


Az ilyenek miatt adózunk annyit, hogy belebetegszünk. De semmit nem lehet tenni, mert a sok liberális szemét ömlik a politikából meg az euból. Nem tudom, milyen rend az, amikor már annyira védeni kell a kisebbséget, hogy az se baj, ha a többség tartja el őket. Ezzel haragítják magukra a sok öldöklő skinheadet vagy minek hívják őket most.


Minket azért is megbüntetnek, ha átmegyünk a piroson tök üres úton, ezeknél meg a liliomtiprás sem bűncselekmény. Remélem, van olyan hülye, hogy menekültstátuszt kérjen valahol jó messze!!!!!

2014. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De mit tud tenni a hatóság? Ott áll és nem engedi hogy szét tegye a lábát?? Ha a gyerekeket elveszik az se megoldás mert szül másikat.. Sajnos ezzel nem tudnak mit tenni.. Hiába kapna mondjuk óvszert, fogamzásgátlót úgyse élne vele mert nem akar..
2014. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az apát nem kellett volna elengedni, sőt a szülőket is büntethetővé lehetne tenni
2014. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!