Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék sütni valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék sütni valamilyen sütit a szerelmemnek hónapforduló alkalmából. Ötletek?

Figyelt kérdés
Valami egyszerű de nagyszerűű :)
2011. jún. 28. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
háromszoros élvezet..:) ez egy süti neve..:) de amúgy is gyakorolhatjátok:)
2011. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
áá ott még nemtartunk :)
2011. jún. 28. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

háát hány éves vagy, hogy ezt megünnepled?

(nem szidni akarlak, meg ilyesmi csak érdekel, mert én 15 évesen leszartam az első hónapot, barátom megemlítette, hogy mondta neki a legjobb haverja hogy aznap voltunk egy hónapja együtt ennyi, na de visszatérve a témához)


a brownie nem túl nehéz, és finom feltéve ha a barátod szereti a töményebb dolgokat, na meg a csokit :)

vagy stahl juditnak (bár nem annyira bíroma nőt)van valami csokis keksze az is nagyon finom, és ne kell vele sokat bajlódni:)

sajnos én inkább a komplikáltabb sütiket szeretem csinálni, mert azok jobban lekötnek. de ezekt is szoktam, ha nincs sok időm vagy sok kedvem :) avgy valami csokis pisóta féleséget, és akkor teszel közé lekvárt avgy iylesmi:)


vagy ami a melegben jó lehet, és egyszerű (bár nem nevezném sütinek) : fogsz egy nagyobb tálat, és az alját kirakod babapiskótával. arra teszel mondjuk felszeletelve barackot(konzerv is jöhet, sőt az még talán jobb is) majd vaniliapudnigot öntesz az egészre, úgy hogy ellepjen mindent, majd pár óráig tedd be a hűtőbe, hogy megdermedjen, meg hogy a piskóta mepuhuljon. nem túl bonyolult, és biztos ízleni fog a párodnak, sok szerencsét:)

2011. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

igaz h ezt nem kell sütni és megnevezésében valentin-napi de sztem simán csinálhatsz neki ilyet is mert nagyon finom és jól is néz ki :D

2011. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!