Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után mikor húzódott...

Császár után mikor húzódott vissza teljesen a méhetek?

Figyelt kérdés
6 hete császároztak meg, durván nagy volt utána a hasam, azóta már jóval kisebb, de még mindig nagyon nagy és szerintem ez nem csak zsír, mert amikor hasra fekszek olyan érzés, mintha lufi lenne a hasamban.
2014. szept. 21. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Óhhh, bőven időben vagy még! Az én pocakom 3-4 hónap múlva kezdte visszanyerni a régi formáját. Viszont onnantól kezdve olvadtak le a kilók, és pikk-pakk visszanyertem a régi alakom. Akkor azt hittem, sosem indulnak meg a kilók, és nem húzódik vissza a hasam. Úgyhogy nyugi!
2014. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokat fogytam mióta megszületett a pici.80 kg-mal mentem szülni, 70 voltam mikor hazajöttünk a kórházból, és most 63. Sajnos szoptatni nem tudtam, így elapadt a tej.
2014. szept. 21. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bántásból írom, csak nem tudom megérteni az ilyen kérdéseket.9 hónapig növekedett a pocakod, kb ugyan ennyi ideig türelemre intenek. Nekem pl 2 császárom volt, a kisebbik 4 hónapos. Borzasztó méretű hassal rendelkeztem, igaz kövér is vagyok, de valószínű plasztika lesz a vége. Az első fiam után is maradt hasam, őt 2 évig szoptattam. Majd mikor befejeztük, és neki álltam fogyózni, kiderült úton a második. Vele is hatalmas pocak. Félidősen 140-es volt körben a hasam!!! de vele már annyira szétnyílt a hasfal, hogy láthatóan sérvem is lett, a köldököm brutálisan kinn volt mindkettővel. A méh egyébként már pár nappal szülés után visszahúzódik, de legkésőbb a 6 hetes kontrollra tuti. Légy türelmes, és toleráns magadhoz! Jó babázást :-)
2014. szept. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Maga a méh 4-6 hét alatt húzódik össze (ezt ellenőrzi is az orvos a 6-7 hetes kontrollon). A hasnak viszont több hónap, akár egy év is kellhet, mire a kötőszövetek regenerálódnak (gondolj bele, hogy 9 hónap kellett ahhoz, hogy kitáguljon) és minden megtalálja a régi helyét - de persze nagyon sok múlik azon, milyen a genetikád és mennyit híztál. Sajnos van olyan, akinek lógós kötényhasa marad, akármennyire visszafogy vagy bármivel is kenegeti, másnak meg már pár hét után szinte a régi - ugyanolyan zsákbamacska ez, mint a cicik változása... Viszont a mélyizmok tornáztatása (sok-sok hasbehúzás akár séta, házimunka vagy tévézés közben), sokat segíthet, hogy ne essen előre minden, ahogy a terhességnél megszokta, hanem mintegy fűzőként tartsa a hasadat és a derakadat is.

[link]

[link]

2014. szept. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 6 hetes kontrollra már a régi nadrágomban mentem. Szerencsés alkat vagyok.
2014. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hetesre nekem is visszament teljesen.Nekem javasolta a kórházban a nővérke h rakjak nehezéket a hasamra gravitációt erősíteni amikor háton fekszek és úgy gyorsabb.1 hónap után lement a hasam de még lötyögős volt.Egyébként a méhed max 6 hét alatt visszahúzódik a belső szerveknek kelhet egy év is.
2014. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok, mert egy csomó ismerősöm már a kórházból szinte lapos hassal jött haza.. jó, nagyon nagy hasam volt, és lényegesen kisebb mint 6 hete, csak aggódom, hogy soha nemfog lemenni.. sajnos edzeni még nem lehet..hasra főleg nem, úgyhogy csak várok. Mindenhonnan szépen mennek lefelé a kilók, csak a hasammal nem vagyok kibékülve
2014. szept. 22. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!