Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szeptember 10-én beadtam a...

Ha szeptember 10-én beadtam a XI. kerületi születési támogatáshoz a nyomtatványt mikor kapom kézhez a pénzt?

Figyelt kérdés

Van valamiféle határidő?

Továbbá ha hiányozna egy irat(bár személyesen adtam be, akkor is csak azon problémázott az ügyintéző hölgy, a gyes-családi pótlékról az tértivevényes papírt nem vittem be)akkor megkerestek volna már?

Egyedülállóként mekkora összegre számíthatok majd?



#XI. kerületi #. születési támogatás #csp-gyes
2014. szept. 26. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a születési támogatás?
2014. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Néhány kerület önkormányzata, köztük a XI. kerületi önkormányzat a baba születése után ad némi pénzt.Persze ehhez az kell, hogy az anya-vagy apa legalább 3 éve itt lakjon a kerületben, és a jövedelemtől-családi állapottól is függ, hogy mekkora összegre vagy jogosult.

A baba születése utáni 180 napig lehet igényelni a kerületi szociális osztályon.

2014. szept. 26. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Életkezdési támogatás amire te gondolsz.

1 éves koráig lehet igényelni. Mi is most voltunk, jövöhéten lesz 1 éves.

Mi emeltet kapunk, 90.000ft körül.szerintem 1 hónapon belül megkapjuk.

2014. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, az a szemüveges idősebb nő? Konkrétan mi 3x mentünk vissza, mert egyszerre nem sikerült elmondania, hogy mi kell. Darabosan, de sikerült.

Azt nem írtam, de te is emeltet kapsz!

2014. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acelsziv ***** válasza:
Én a héten adtam be. Azt mondták 1 - 1,5 hónap. Megkeresik a védőnőt és egyéb eljárási procedúrák.
2014. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mitől függ, hogy kinek mikor utalják-kapják kézhez a pénzt?

Olvastam olyat akinek 2-3 hét alatt elintéződött, egy ismerősömnek 15 nap volt az elbírálás ideje.

Köszi a válaszokat!:)

2014. szept. 26. 11:44
 7/7 acelsziv ***** válasza:
ez már szinte csak az ügyintézőkön múlik.
2014. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!