Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Osanit vagy egyeb homeopatias...

Osanit vagy egyeb homeopatias szerek adagolasaban jartas szulok segitseget kernem. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

A kisebbik gyerekem rettenetes alvo (8 honapos), elkezdunk homeopatias szereket kiprobalni, de nem ertek hozza. Osanittal kezdtem 2 napja, eddig eredmeny nelkul (hacsak azt nem vesszuk eredmenynek, hogy meg hangosabban orditva ebred ejjelente). Meddig probalkozzam, 1 het utan pl van ertelme meg vagy akkor mar kimondhato, hogy nem valt be? Annyit tudok femkanallal nem lehet beadni. A hozzavalo papiron csak annyi allt: felorankent 8 golyo. Viszont nem tudom mikor kell beadni? Befolyasolja-e pl az etel? (Szopik+kostolgat).

Elozo ket este lefekves elott 1oraval es feloraval adtam neki. Eloszor vizben probaltam feloldani (de nem oldodott), igy beadtam a szajaba siman, allitolag elnyammognak rajta... Nem tudom. Koszi elore!



2014. szept. 29. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Viburcol kúppal próbálkozz, szerintem nagyon jó.
2014. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a fogzás a problémája, akkor segíthet az Osanit. De igazából két adag után jobban kellett volna lennie. Persze vannak szabályok. A szopi belefér, de egyéb előtte utána nem. Én konkrétan akkor adnám, amikor visítva ébred. Tehát nem a lefekvéshez, hanem amikor maga a tünet jelentkezik.
2014. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!