Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azzal, hogy homeopátiás...

Azzal, hogy homeopátiás szereket adunk a babánknak, nem akadályozzuk meg abban, hogy megszokja a fájdalmat? Nem akadályozzuk meg abban, hogy a szervezete, idegrendszere saját maga, mindenféle segítéség nélkül leküzdje a fájdalmat, nehézségeket?

Figyelt kérdés
én ettől félek, hogy a sok bogyóval elnyomjuk a baba valós érzékelését.

2014. márc. 26. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nincs benne hatóanyag.
2014. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

A homeopátiás szerekben nincs semmi, semmilyen hatással nem lesz a babára.

Ha szükséges IGAZI gyógyszert adj neki, amit egy IGAZI orvossal előtte megbeszélsz.

2014. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
A homeopátia nagyjából semmit nem ér, legalábbis én ezt tapasztaltam. Magamon is és a gyerekemen is. A második gyerekemet már megkíméltem a szedésétől. Alkati alkalmazás vagy sem, nulla hatásuk colt!
2014. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem colt, hanem volt.*
2014. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem igazán értem. A homeopátia mitől is nyomja el a fájdalmat?

Másrészről ha fáj valamije, akkor ne adjunk neki semmit, had szokja?

Betegségre orvos, és gyógyszer a megoldás, bár mi használjuk a homeopátiás szereket is, mikor kisebb megfázásról van szó. Tüneti kezelésre, az orvosi kezelés kezelés esetleges kiegészítésére (a gyermekorvos tudtával) . Fájdalomra pedig fájdalomcsillapító gyógyszert adok.

2014. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!