Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisiskolás fiú gyermekedre...

Kisiskolás fiú gyermekedre adsz harisnyát télen?

Figyelt kérdés
Amikor már októbertől igazán hideg van jó a térd zokni és béléses naci. De dec-jan-febr, amikor kemény tél van,mit adsz rá? Kisfiam másodikos és tavaly lábfej nélküli harisnyát vett fel, igényelte is. De most nem lesz már ciki, vagy zavaró másodikban?? Amúgy nagyon fázós, meg akar fagyni állandóan!! Köszi,ha írtok!!

2014. szept. 30. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Én jégeralsót vettem neki.
2014. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Neeeem!Bár az enyém még csak nagycsoportos óvodás,de már tavaly is jégeralsót adtam rá.Számomra lányos dolog a harisnya....2 fiú+2 éves kislány anyukája
2014. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet vettem, de a decathlonban is szuper jégeralsók vannak. Harisnyát nem adok rá. Én adnék, a fiamnak ciki. Pedig miatta rohangáltam fekete harisnyáért.


[link]


Szóval ezt vettem. :)

2014. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh, én ilyet még nem is láttam. De nagyon jó ötlet, köszönöm szépen!!! Beszerzem akkor neki!!!!
2014. szept. 30. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!