Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem keresem a...

Mi történik, ha nem keresem a védőnőt?

Figyelt kérdés

Költöztünk, átjelentett az előző védőnő. Az itteni már egy hónapja nem jelentkezik.

Nekem annyira nem fontos (gyerekorvos gyakran látja a babát, illetve bármikor kereshetem kérdéssel), hogy szaladgáljak utána.


Mi történik, ha ő nem jelentkezik, de én se keresem?


2014. okt. 1. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem történik.Nálunk a gyermekem születése után 3 hónappal,felmondott a védőnő.Felkerestem őket hogy kit kapunk helyette.Mondták hogy ember hiány van,majd jelentkeznek,adjak telefonszámot.Amikor a gyerek 1 éves volt hívtak hogy vigyem státuszra a gyereket,valaki megcsinálja.Aztán 2 évesen ugyanez.Szóval nem hiányoztunk senkinek.A doktornénivel rendszeres a kapcsolatunk,bármi van őt hívom.
2014. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én kíváncsi lennék, mi egy védőnő feladata?

mert mi is orvost váltottunk, a védőnő az előző doki asszisztense, ki sem járt(csak az elején kb 3x), nem is hív..gyakorlatilag most meg nincs is védőnőnk..?


nem lehet hogy ez ilyen és így működik?

2014. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudtommal elszámolási kötelezettségük van felettes felé. Főleg, ha utólag gyerekvédelmi ügy kerekedik.

Ezt általánosságban mondom, mi nem tervezünk gyermekbántalmazást :)


Akkor én nem töröm magam, ha keres,akkor megtalál, de nem megyek utána. Gyerekorvos havonta látja, ha nincs gond, ha gond van, akkor meg hívom, kijön házhoz is.

2014. okt. 2. 00:34
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves korátol évente látjuk a védőnénit a státusz vizsgálatokon mikor elmegyünk hozá ,mert máshol van a védőnénink és máshol az orvos ,illetve ha az utcán összefutunk akkor beszélgetünk.
2014. okt. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!