Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek sok 15000 Forint...

Szerintetek sok 15000 Forint egy gyereknek karácsonyi ajándékra?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezt minden család maga dönti el, ki mennyit tud és akar szánni a karácsonyra.
2014. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon relatív. Mi ennyit szoktunk kb. költeni fejenként rájuk, tehát szerintem nem. Ahol mások az anyagi körülmények, vagy a szemlélet, ott sok.
2014. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenki maga dönti el a pénztárcájához mérten.

Számunkra nem sok!De biztos van olyan,aki sokkalja és nem engedheti ezt meg.Ha ti megengedhetitek,akkor hajrá! :)

2014. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez sok mindentől függ. Egy olyan családban, ahol mondjuk pont annyi van, amennyi kell, ott sok. De ahol van bőven és belefér a keretbe, ott simán. Meg attól is függ, hogy mennyi idős gyermek? Egy 10-12évesnek szerintem belefér. De a sok/kevés nagyon relatív fogalom... Van ahol ez a havi ételadag, és van ahol a gyermek telefonszámlája...
2014. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ez még nem az az összeg ami maga a tény miatt lenne sok egy gyereknek. ha egy 0-val többet írtál volna akkor nyilván sok egy gyerek ajándékára, de 15E tényleg anyagi helyzet függő.


mi is kb. ennyit költöttünk az elmúlt 3 évben.

mindig megbeszéljük férjemmel, hogy 10E-t szánunk erre, elmegyünk, megveszünk valami nagyobb, értelmes játékot.

aztán nem bírjuk ki és külön veszünk 1-1 apróságot. ilyenre gondolj, hogy gyurma, kisautó, egy könyv...


én nem tartom soknak, mert nálunk egyébként nincs ajándék, csak a 3 ünnepre kap nagyobb játékot :)

2014. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Ezt ki dönti el? én a 25. születésnapomra egy egyhónapos utat kaptam a szüleimtől. Ami ennek sokszorosába került. Az sok? A szülőktől függ, és attól, hogy a gyerek megérdemli-e (persze ha már nagyobb).
2014. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
25 evesen mar nem vagy gyerek te!!:))ez teljesen mas dolog,valószínű kisgyerekről van szó!amugy nem sok főleg ha megteheted,en meg többet is szánok rá ha valami nagyon megtetszik..
2014. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zabmester ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok, de igazából nem az ár határozza meg a dolgot. Kevés és sok pénzből is lehet egyaránt szuper ajándékot is venni, meg olyat is, ami igazából felesleges, és két hét múlva már a szekrény mélyére kerül.
2014. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az értelmes,értékes játékok, könyvek drágák. Mivel mi mindig veszünk társasjátékot, legót, könyvet, így hamar átlépjük a 15.000 Ft-ot.
2014. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
pénztárca függö nagyon .
2014. okt. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!