Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fogamzasgatlo abbahagyasa...

A fogamzasgatlo abbahagyasa milyen cikluszavart okozott nalatok? Allando megjon erzes, hanyinger hasfajas?

Figyelt kérdés
28.an kellett volna megjojjon de eddig semmi

#kgjh
2014. okt. 3. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló elhagyása nálam terhességet okozott :)
2014. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor először hagytam abba akkor várandos lettem egyből. most másodjára, fejfájás, hízás szédülés. és 2 nap késést!

ha Ti is próbálkoztok a babával csinál egy tesztet, hátha sikerült. ha nem akkor hívd fel az orvosod, vagy keresd fel.

2014. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam semmilyen gond nem volt!
2014. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam semmi gond nem volt, 5 évig szedtem rendszeresen, szünet nélkül, rendeltetésszerűen. 1x váltottam másik termékre, de ugyanolyan alapúra, az átálláskor sem volt gond.


Milyen készítményt szedtél? Mielőtt elkezdted szedni, rendszeres volt a ciklusod?


A hányinger, hasfájás semmiképpen sem normál reakció.

2014. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
delutan megjott :(
2014. okt. 3. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!