Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesti kismama bérlethez...

Budapesti kismama bérlethez milyen igazolás?

Figyelt kérdés
Most hallottam, hogy már kismamáknak is jár a bérlet, ha betöltötte a 90. napot a magzat. Az államkincstártól kell megigényelni az igazolást, de oda mit kell vinni? Kérni kell az orvostól egy igazolást vagy elég a kiskönyv? Próbálom őket hívni 3 napja de még ki sem csörög a telefon. Sehol semmilyen információt nem találok, sem a bkk sem az államkincstár oldalán.

2014. okt. 3. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 1 hete a kórházban (szülés után) kaptunk erről tájékoztató papírt. Ezen ez van:

" Kismama bérlet 3450 Ft. Munkahelytől vagy az Államkincstártól kapott igazolással igényelhető"

Sztem hívd fel a melóhelyedet aztán kérdezd meg, mi kell hozzá, sajna ezen a papíron csak ennyi van :(

2014. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A munkahelyed állít ki egy igazolást, tőlük kell kérned. Azzal szében odabattyogtam egy bkk bérletpénztárhoz, és az alapján adták ki a bérletet. Csak arra figyelj, hogy ezt a bérletet nem tudod személyivel használni, ehhez külön fényképes bérletigazolvány kell. De az valami 200 Ft csak.
2014. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
És ha én nem dolgoztam akkor a kincstár is ad ilyen igazoló papírt? Vagy ez csak akkor jár ha dolgoztam előtte?
2014. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!