Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most hívtak fel a Felicitastól...

Most hívtak fel a Felicitastól, hogy lehetőségem van egy 60 darabos fejlesztő kártyákból álló csomagot vásárolni kisgyerekek részére. Azt mondtam, hogy kérem. Valaki vett már ilyet? Érdemes?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hívtak tegnap előtt este. Én nem vetttem meg, hülyeségnek tartom, mert így is annyi fejlesztő játékunk van, meg szerintem valami bóvlit fognak kiküldeni. De majd írd meg, hogy milyen, ha megkaptad.
2010. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyiért ajánlották?De szerintem tényleg fölösleges!
2010. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megrendeltem, de már le is mondtam, mert annyit nem ér. A kezdő csomag 990 Ft volt, ebben volt egy tároló doboz, azt hiszem 60db kártya, egy ajándék zsírkréta csomag, elválasztókártyák, talán ennyi. Azután havonta jött 20db kártya 1500Ft-ért, ebben benne van a postaköltség is. Meg bizonyos időközönként ajándékokat küldtek, de elhanyagolható értékűt.

Egyszer jött egy levél, hogy mostantól egy hónapban 3X20db-ot fognak küldeni, hogy megspóroljam két csomagnak a postaköltségét, akkor már lemondtam. Lehetett volna írásban kérni helyette, hogy háromhavonta 3X20db-ot küldjenek, de már úgy sem kellett volna. Felhívtam őket, bemondtam az ügyfélkódomat és simán megértették, hogy nem kell tovább, semmi alapja nem volt a sok pletykának, miszerint nem lehet őket elérni. Szóval, a kártyák nekem nagyon tetszenek, sok témakör van benne, gyerekként imádtam volna. Betűk, számok, színek, állatok, növények, foglalkozások, család, otthon, hobby, ...

De annyiért drága :-( Azóta láttam egyszer a vaterán, valaki árulta az egész gyűjteményt, de mire elhatároztam, hogy megveszem tőle (10ezerért!), már el is vitték!

2010. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Küldtek egy levelet,amiben lemondhattam az egészet.Így is tettem.
2010. febr. 3. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!