Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire nehez visszamenni...

Mennyire nehez visszamenni dolgozni ket pici gyerek megszuletese utan? Vagy ugyan olyan nehez, mintha csak egy lenne?

Figyelt kérdés
Ha mar egyszer kiesek a munkaero piacrol, akkor nincs tobb ertelme, rogton 2 picit bevallalni kicsi korkulonbseggel ( mondjuk 1 ev) es aztan megprobalni vissza menni dolgozni? A Picik bolcsibe jarnanak.
2014. okt. 4. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem azért nehéz visszamenni mert 1 vagy 2 vagy 3 gyerek van vagy mert kiestél egy időre a munkából. azért nehéz, mert a gyerekes anyuka nem megbízható, hisz ha beteg lesz a gyerek, nem megy be dolgozni. ezért nem szívesen veszik fel... talán annyiból jobb 2 gyerek, mert ott már nem merül fel, hogy terhes lesz az anyuka, de ez tényleg a legkevesebb...
2014. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt.
2014. okt. 4. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a munkahelytől. Nekem biztos munkahelyem volt, ahova visszavártak, nem probléma, hogy hány év után térek vissza. Így én az első két éves korában visszamentem 1 évre dolgozni, majd a következőben terhes lettem a kicsivel. Most ő is 2 éves, már a szabim töltöm. Nekem az volt a fontos, hogy minél több időt tudjak a gyerekekkel kihasználni. Alapból 3-4 évet terveztünk a gyerekek között és jó, hogy így alakult. Nem tudom mit csináltam volna két kicsivel pl. ha a játszin az egyik a mászókáról esik, a másik a hinta alá szalad. :) Így kellőképpen oda tudtam figyelni a nagyra is, mivel egyedül volt, utána pedig a kicsire is, mert a nagy addigra elég önálló volt.

A munkahely szempontjából mindegy volt, hogy hány év után térek vissza.

2014. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!