Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom van vagy 5000 ilyen...

Tudom van vagy 5000 ilyen kerdes, de segitseg kene. Mi lehet? Volt/van valakinek otlete? Vagy ugyan ilyen panaszai?

Figyelt kérdés
Szoval a parommal aprilis 7.en voltunk egyutt es azota meg se jott,alhasi fajdalmak,gorcsok szurasokat erzek,neha eross,neha gyengebb.Rosszul vagyok,hanyingerem van,de nem hanytam.Faj a fejem.Szedulok es van hogy elajulok.Allandoan eszem,folyton almos vagyok,alszom,reggelente nehez felkelni.Gyorsabban kifaradok a kelletenel,pedig elotte ejjelig fent voltam,de most korabban alszom.

2014. ápr. 28. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Teszt?
2014. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az elozo ketto negativ,es most felek mert nem akarok csalodni
2014. ápr. 28. 19:11
 3/14 anonim válasza:
neked a terhessegi tunetek 99.9% a megjelent inkább teszteljél.
2014. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha csak nem nagyon híg pisiből teszteltél, akkor már nagyon erős két csíknak kellene lennie, ha terhes lennél!
2014. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utana olvastam,megnezztem mindent,de inkabb megkerdezem itt is.

Gondoltam itt tobbet tudnak mondani.

De koszonom a valaszodat.

2014. ápr. 28. 19:27
 6/14 A kérdező kommentje:

Hat lehet hogy elobb teszteltem,mint kellett volna.

De akkor holnap veszek tesztet.mert nem jott meg.de nem volt barnas pecseteles

2014. ápr. 28. 19:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia.nekem sem volt barnás pecsételés,még is pozitív a tesztem.szerintem csinálj egyet,mert az enyém is friss,még is folyton alszom és sokszor van hányingerem...majd írd meg mi lett az eredmény :)
2014. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jolvan.koszonom a valaszokat.telleg jol esik hogy irtatok,es meg egy az hogy nagyon sok fojasom van..ez is avval jar?!

Ertesitelek titeket hogy mi lett,ha lesz idom :)

2014. ápr. 28. 22:24
 9/14 anonim ***** válasza:
ez azt hiszem mindenkinél más lehet.van akinek egyáltalán nincs,van akinek olyan mint amilyen azelőtt és van akinek sok...nekem olyan mint eddig...talán nagyon picit kevesebb... (előző kommentelő)
2014. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nah, van baba? :)
2014. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!