Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vagy csomagot...

Milyen ajándékot vagy csomagot kaphat, aki a DM baba bónusz programban részt vesz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már rég kaptam, de ha jól emlékszem ezek voltak benne!

Kispóló,

előke

bébiital

1cumi

1 pelenka

és és kisebb minták babasampon, azt hiszem, és intim lemosó.És sok termékismertető!De a lányom már 4 éves.Szóval nem most volt!Azóta biztosan változott!

2010. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most kuponokat adnak, vannak benne %os kedvezmények, 1-2 1Ft-os termék, +2 db 25%os c&a kupon.
2010. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jan. 22. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pont tegnap voltam leadni az igénylőt: kapásból kaptam egy 15%-os kupont, amit be is váltottam a vásárlásra.

És egy dobozkában egy füzet van a babápolásról, egy Stahl Juditos tanácsadó füzet szintén babás téma és egy kuponfüzet, amiben több kedvezmény van: 100-500 Ft-ig termékekre, 2 db 1 ft-os kupon, és 2 db 50%-os kedvezmény a CundA-ban babaruhára. Már az utóbbi megéri a regisztrációt.

2010. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtak az az eleje. Aztán fognak küldeni postán kuponfüzetet, kaptam már 10, 15 és 25%-os utalványt is, amit a vásárlás végösszegéből vontak le. Illetve felköszöntötték kisfiamat 1 éves szülinapján. ÉN ennek nagyon örültem. Nem volt nagy durranás, egy hűtőmágnes, amibe fényképet lehet tenni, de nagyon örültem neki.
2010. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!