Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dm baba bónusz segítség?

Dm baba bónusz segítség?

Figyelt kérdés
Valaki megtudja írni milyen kuponokat küldenek, ha regisztrálok?Mennyi idő mire kiküldik?
2011. febr. 17. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb 3-4 hétre rá küldték!A kuponok a babád korától függnek!Mindig a korának megfelelő dolgokat tartalmaznak!

Ha még picike, 6 hónap alatti ,akkor pelus, cumi szopis tea,babafürdető, ilyesmik!Megéri!Hisz te ezért pénzt nem adsz!

2011. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kiküldik, hanem kitöltöd a nyomtatványt, beviszed a baba anyakönyvi kivonatának a másolatát és a helyszínen átveszed a kis dobozt, amiben mindenféle kupon van: pelenka, cumis üveg, cumi, mosószer, babakozmetikum. Van, amit ingyen is ki lehet váltani. Most nem tudom, mi van benne, mert nekem már 2 éves a kicsi. De volt mindkét kicsikémnél bababónuszom. Nagy hasznát vettük. Sokat spóroltunk vele.

2011. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó rosszul tudja. Fél éve legalábbis a jelentkezési lap leadásakor csak egy 15 %-os vásárlás-végösszegi kupont adtak. A kuponfüzetet pedig tényleg pár hét után küldték és küldenek azóta is rendszeresen.
2011. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19:52 vagyok. 2 éve hidd el, még úgy volt, ahogy leírtam, sőt 5 éve is, amikor a nagyobb fiam született. Azóta ezek szerint változott. Elnézést, ha félre tájékoztattam a kérdezőt!
2011. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk még mindig helyben adják a dobozkát.
2011. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egy fél éve helyben odaadták a dobozt, benne volt a kuponfüzet is.
2011. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
BAján nem adnak dobozkát!!!Itt csak egy 15%-os kupont kaptam, utána pár hétre rá jött postán a kuponfüzet, amiben sok hasznos cucc volt!Én nagyon örültem neki!
2011. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak azt adták, és már 2 hónapja beadtam a papírt, azóta semmi.
2011. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!