Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves gyerekkel mennénk...

1 éves gyerekkel mennénk "telelni" valahová Magyarországon belül néhány napra, lehetőleg nem nagyon drágán. Hova érdemes menni? Mondjuk két ünnep között?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Miskolctapolca és környéke.


[link]

2014. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, az tényleg szép hely. Leginkább szállás és ellátás miatt kérdeztem, mert annyira drágának találtam a kifejezetten bababarát hotelek ajánlatait, hogy gondoltam talán itt tudtok tippeket adni, hogy ne kerüljön százezrekbe. Hová (vagyis melyik hotelbe) érdemes menni, ahol van szórakozási lehetőség a picinek is, van legalább napi 2x étkezés és nem kerül 3 főre (2 felnőtt meg a pici) mondjuk 2 éjszakára 100.000.-be?
2014. okt. 8. 21:49
 3/6 H.Orsolya ***** válasza:
Sárvár Harmónia hotel, nagyon jó a játszóházuk :)
2014. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 H.Orsolya ***** válasza:
jah, és nagyon közel van a fürdőhöz
2014. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a két ünnep között Eger hotelbe megyünk 3 gyerkőccel van bent gyerekmedence is és játszóház reggeli és vacsora van benne 3 napra 101000ft-ba kerül nektek biztosan olcsóbb lenne mert csak egy gyerkőc van.
2014. okt. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi is sárvárra járunk 4napot általában kajával mindnnel együtt 50.000ből kijön.
2014. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!