Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szereted a gyereked?

Hogy szereted a gyereked?

Figyelt kérdés

leírhatatlan szerelemmel, érzed hogy minden porcikádban túlárad a boldogság ha ránézel ? Vagy szereted, de nem érzel ilyen nagy érzelmeket ? Vagy közömbös vagy ? néha már az agyadra megy az egész gyereknevelés ?

Mit éreztek a gyereketek iránt ?

Mindet ugyan-úgy szeretitek?ugyan az az érzés van bennetek irántuk ?


Köszi!


2014. okt. 13. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed? Én úgy érzem, betegesen szerelmes vagyok a kisfiamba, aki 1 éves. De bennem is felmerült már a kérdés, mi lesz ha lesz tesója. Vajon őt is tudom majd így szeretni, hiszen minden gondolatom a fiam. Hogy tudom majd megosztani ezt a szeretetet.
2014. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szeretem mindhármat!


A 6 éves fiam még hízelgős korszakában van, tőle elolvadok néha:)

Főleg, amikor közli: "Anya, te vagy az Univerzum legjobb és legszebb anyukája!"


A lányaim sincsenek háttérben, ők 11 és 14 évesek.

2014. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Hullamzo. Amikor pici volt es mindenben ramszorult, akkor volt a foldontuli szerelem. Ahogy onallosodott, ez csillapodott es inkabb a buszkeseg tolt el, ha ranezek. Volt olyan is, hogy az agyamra ment a gyerek es a gyerekneveles is, plane a dackorszakban. Most leginkabb a buszkeseg dominal, a szeretet akkor "szall meg", ha reggel megyek ebreszteni es olyan kis edes, ahogy alszik, vagy ha pl levelet ir nekem, vagy keszit valamit. Persze szeretem minden pillanatban, de ilyenkor van az, hogy elont igazan az erzes.
2014. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem a születésekor kezdődött a szerelem. Akkor elláttam, de még nem alakult ki kötődés iránta. Aztán, ahogy nőtt, egyre jobban beleszerelmesedtem. Kb 4 hónapos volt, amikor először éreztem, hogy szeretem. Tiszán emlékszem a pillanatra. A mellkasomon aludt és olyan békés volt, és olyan kicsi, és én azt éreztem, hogy szétvet a szeretet.És ez azóta is csak fokozódik. Már 4 éves a kisfiam, de pl pont tegnap esett meg, hogy sétálni mentünk. Ő biciklivel jött és ahogy a férjemmel néztük, ahogy tekeri azt a csepp biciklit, ül rajta egyenes háttal és ring a popója az irdatlan gyors tekeréstől, megint jött az az az érzés. A mellkasomat szétfeszítetette a szeretet! Imádom a gyerekem!

Most várom a tesót, de nem hiszem, hogy ezt a szeretetet kellene majd megosztanom. Már most van bennem egy másik szeretet, ami csakis a pocaklakóé. Ami a fiamnál nem is volt. Úgyhogy nem félek. Tuti, hogy a szeretetem duplázódik, nem pedig megosztódik. :)

2014. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt nagy „szerelem”, amikor pici volt és magatehetetlen, nyilván nagyon szerettem, volt, hogy ellágyultam, és rámtört a mindent elöntő „jaj, de szeretem” érzés (főképp szoptatáskor vagy mikor aludt), de igazából ahogy nőtt, és kibontakozott a személyisége, úgy nőtt a szeretetem is iránta. Viszont azt hiszem, bármennyire is szeretem, nem vagyok kritikátlan, tisztában vagyok a hiányosságaival, és igen, időnként az agyamra megy a gyereknevelés. Azért érdekes számomra ez az anyai szeretet, mert senkivel nem éreztem még hasonlót: egyszer össze-vissza puszilgatnám, máskor konkrétan agyon tudnám csapni, annyira fel bír bosszantani. Szóval igazán szélsőséges érzelmeket tud kihozni belőlem, amilyeneket nem éreztem még mással kapcsolatban.
2014. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A túláradó érzelmek és a halálra puszilgatás, valamit "na most megfojtalak" között változik az éppen adott helyzet függényében. Semleges viszont soha nem szokott lenni.
2014. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!