Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ez vagy forduljak...

Normális ez vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok 1 hónapja szültem meg a 3. babánkat.A mostani terhesség alatt mindössze 60 dkg-ot hiztam. (Nem tartottam semmilyen diétát sőt volt hogy egy egy éjszaka 2x is tele ettem magam)súlyomat azóta is tartom. Sokan kérdezték csak nem beteg vagyok, hogy így le vagyok fogyva. Szerintetek is menjek orvoshoz.
2014. okt. 13. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Írod hogy nem híztál és tartod a súlyod. Ezt te miért nevezed fogyásnak? Ez nem fogyás! Emiatt nem kell orvoshoz fordulnod. Nem értem a kérdésed ne haragudj.

Gratulálok a babához!


3 gyerekes anyuka

2014. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A másik kettő terhességnél mennyit híztál? Maradt rajtad felesleg? Lehet, felesleges aggodalom, de azért én elmennék egy teljes vérképre, hogy megnyugodjak.
2014. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt hogy a szules után 9 kilóval lettem kevesebb és azt a súlyt tartom is pedig rendesen eszek mindenfélét sok csokit sutit is
2014. okt. 13. 19:19
 4/7 A kérdező kommentje:
78 kilóval lettem terhes 78.6 kiló voltam a szülés napján es most 70.1 kg vagyok
2014. okt. 13. 19:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnél 6 kg ot a másodiknál 3at
2014. okt. 13. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Mert rólam szoptatás alatt olvadtak le a kilók, pedig sokat ettem, édességet is.
2014. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs tejem a kórházból is tápszerrel jöttünk haza.
2014. okt. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!