Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történt már kisebb/nagyobb...

Történt már kisebb/nagyobb baleset a gyerekkel, ami a ti hibátok volt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. :((

18 hónaposa volt,amikor már szaladt és elérte a kilincseket is. Én pedig egy nap elfelejtettem kulcsra zárni a bejárati ajtót.Ő elérte a kilincset és amíg én mosogattam,ő kinyitotta az ajtót és kiment rajta.Leesett a lépcsőn,illetve legurult.Csak az éktelen sírásra lettem figyelmes szaladtam egyből,amikor megláttam,hogy résnyire nyitva az ajtó,kishíján infarktust kaptam...

De szerencsére az ég világon semmi baja sem lett!!Szinte hihetetlen!Nagyon vigyáznak rá fentről. :)

2014. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Húha, hát igen. Nagyon szépen és ügyesen tudnak esni már a picik is! :) örülök, hogy nem lett semmi baj!
2014. okt. 14. 15:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szintén lépcsőn legurulás. Mi a 2. emeleten lakunk, a folyosó ajtót zártam, amikor elengedte a kezem a fiam, én nem figyeltem és fejjel előre már gurult is lefelé. Szerencsére semmi baja nem lett, kb. 1,5 éves lehetett vagy kicsit több. Most történt (lassan 2,5 éves) egy nagyobb motorbaleset, de az a családi napköziben. Ínybe visszacsúszott fog az eredmény.
2014. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is!Ma már egy 2 éves rosszcsont kislány. :)

1-es voltam

2014. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ágyról legurulás :

Letettem hassal a tv felé hogy addig nézze míg felveszem az 1 lépésnyire léső éjjeliszekrényről a telót..

Kb 3 mp múlva fordultam vissza,akkor már csak azt láttam ahogy esik

Nagyon szégyelltem magam,napokig ez járt a fejemben..

2014. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vigantol helyett a férjem a köldökcsonk ápolására használt alkoholt nyitotta ki és emelte a gyerek arca fölé, hogy cseppent belőle...szemébe, szájába ömlött. 3 hetes volt. Kimerültek voltunk. Nagyon szégyelltük magunkat a kórházba. Szerencsére semmi baja nem lett.
2014. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Volt nálunk is lépcsőről gurulás, motorral óriási esés, és a csúszdáról, hintáról is leesés, de szerencsére nem lett semmi komoly sérülés. (sebek, felszakadó száj, és egy letört fog azért van)

EGyetlenegyszer kellett röntgeneztetni az egyik gyerekem kezét, de csak zúzódott a mutatóujja.

3gyerek van egyébként.

2014. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Mi 2 hetesek voltunk ordított mert éhes volt,ezért a kezembe vettem és

melegítettem a vizet a gázon a tejéhez. Ahogy vittem a lábast a vágódeszkára,hogy beletegyem a cumisüveget kiömlött a felforrt víz ránk. Az addigi ordítása még nagyobb ordítás lett,de szerencsére csak megijedt a lábfejére ment volt rajta zokni én viszont megégedtem magam,de nem is foglalkoztam vele nagyon bűntudatom volt miatta.

2014. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fejjel lebukfencezett a kanapéról - az az egy mp. elég volt, míg félre néztem.


Szépen felvettem, kicsit sírt, de egy perc múlva már az ablaknak gagyogott vidáman.

2014. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
megégette a kezét a kandallóval. két nagy hólyag lett,iszonyatosan sírt. apa épp a tűzre tett és nem mondta el,h. vigyázz forró, ő pedig be akarta zárni az ajtót. együtt sírtam vele, órákig fújkáltam a kezért,amíg el nem aludt. most már akkor is fújja a kandallót,amikor be sincs gyújtva :)
2014. okt. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!