Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mi volt az első kisebb/...

Nektek mi volt az első kisebb/nagyobb balesetetek autóval?

Figyelt kérdés
Hogy történt,mit éreztetek?

2014. júl. 13. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Letolattam egy Swiftet mert túl nagy ívben tolattam.Anyukám ordított mert az ő kocsija volt, de semmi baja nem lett egyiknek sem.De azért a tulaj kapott egy 10-est hogy boldog legyen én meg nem vagyok szemét.

Nem idegesítettem magam fel mert minek? Kb. 2 percig volt szar érzés de frissjogsival megesik.

2014. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4-es Passattal lesodrádtam az útról és bukfenceztem néhányat a mezőn. Szűk, beláthatatlan kanyar, a szembejövő jött vagy 120-al, én is mentem vagy 90-el. A szembejövő átsodródott a szembesávba, és hogy ne ütközzünk, mindketten félrekaptuk a kormányt, de igy is súroltuk egymás, minek következtében mindketten a mezőn kötöttünk ki. Brutálisan sz*r érzés volt, maga az ijedtség + a repülés. Rendőrséget kihagytuk az ügyből, senkinek nem lett semmi baja, a hibás csávó pedig fizetett szépen, igy nem volt probléma.
2014. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Skoda 105 jobb hátsó féltengely eltörött autópályán, maximális sebesség (kb. 90 km/h xD) mellett. Kerék megelőzött a leállósávban, először nem értettem, mi az.


Utána mikor a leállósávban nézegettem az autót, elszívtam pár cigit, mire elmúlt e remegés a lábamból.

2014. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:
Régi Swifttel kanyarogtam Erdélyben a hegyek között télen. Száraz, tiszta reggel, út száraz, tapad. Az egyik nagy kanyar után gurultam le a dombon (annyi gázt adtam, hogy a motorfék ne fogjon) kb 30-40 km/h-val, de az egyik szakasz úgy le volt fagyva, hogy gyalog sem lehetett sétálni rajta. A kocsi hátulja az enyhe kanyarban megindult oldalra (nyáron amúgy a 120 is rendben lett volna). Egy darabig ellenkormányoztam mire megfogtam a kocsit a túloldalt lévő elrohadt faleveleken. Lassan oldalaztam vissza (nehogy újra megcsússzak), és nem vettem észre a rozsdás kiálló szalagkorláttartó vasat, amit sikeresen lefektettem a kocsival.
2014. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!