Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik! Valaki hallott már...

Kismamik! Valaki hallott már erről?

Figyelt kérdés
Voltam ma lennt védőnőnél terhes tanácsadáson. Ott nekem azt mondta, hogy nem fogad csak ha betöltöttem a 12. hetet mert hogy addig bármi lehet.. van ilyen? Nekem a korházi zárójelentésemen volt rajta, hogy jelenjek meg terhes tanácsadáson!! Így, hogy lesz meg a 12. hétre kötelező ultrahangra a terhes kiskönyvem? Azt mondta ő adja majd ki a 12. hét vége felé.. ilyen van? vagy ez csak nekem új? 6 hetes kismama!
2014. okt. 16. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt.
2014. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en is csak akkor "mehettem".
2014. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem 8 hetesen fogadott a védőnő, kiállította a kiskönyvet, minden tájékoztatást megkaptam.
2014. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a 12.héten mentem,de csak a 16.héttől írt bele a dokim a kiskönyvembe,szóval ne aggódj!!!a védőnőm csak a kombinált teszt eredményét kérte (amennyiben azt a kismama megcsináltatja saját költségén) de annak az eredményét bele sem írták a kiskönyvbe ,csak papíron van meg.
2014. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))) akkkor még ráérek..:)
2014. okt. 16. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első terhességnél a 11. héten, a másodiknál a 14. héten mentem. Orvosnál többször is voltam, igazolásom is volt a terhességről, minden vérvételem, uh-m megvolt, de a védőnőm állandóan szabin volt, nem ért rá, ne akkor menjek stb....

Utólag mindent beírt.

A genetikai uh-t akkor is megcsinálják, ha nincs kiskönyved, majd utólag beírja az adatokat a védőnő.

2014. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10 hetesen voltam védőnőnél, kiadta a kiskönyvet, aztán 1 hét múlva mentem dokihoz, aki egyből pecsételt is a kiskönyvbe.

Ez 2 hete volt, tehát feltételezem nem azóta változott meg a "szabály".

2014. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lakóhelytől függ, nálunk az a szokás, hogy a doki rögtön elküld a védőnőhöz. Én 5 hét + négy naposan voltam először, kaptam kiskönyvet meg mindent, még csak petezsák volt... Mondjuk azóta meg elég lazán veszik a tanácsadást, a 24. hétben vagyok, és még csak négyszer voltam, egyébként telefonon konzultálunk.
2014. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!