Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Védönőm ajánlotta,ho...

Kismamik! Védönőm ajánlotta,hogy léteznek olyan emberkék,akik kb 20000-ft elintézik a baba papirjait és nekünk sehová se kell menni.tgyás,családi,taj kártya stb...valaki hallott róla?

Figyelt kérdés
34-hetes
2009. máj. 6. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden gyermekorvosi rendelőben, meg csecsemőosztályon ki van téve ilyen hirdetés, én legalább is már sokat láttam. De 20.000,-Ft-ot kifizetnél a semmire? Mindent elintézhetsz postán is, és így nem kerülnek a bizalmas adataid az aláírásmintáddal együtt vadidegenek kezébe.
2009. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen. Én ugyanis egyedül maradtam a terhesség alatt, édesanyám 78 éves és vidéki, így nem ismeri Budapestet, ergo valahogy meg kellett oldanom ezt a sok papír ügyintézést. Én őket választottam (II.sz. SOTE Klinikán szültem, s ott voltak a helyszínen), s nekem kellemes tapasztalataim vannak velük. Igaz, nem olcsók, de akkor nekem nem volt túl sok választásom...

2009. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nem nagy utánajárás, azért gondold meg...

2009. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy vagy, ahogy a 2. válaszoló, akkor csináltasd velük. Nekem a párom intézett nagyon sok mindent, és most is ő fogja szerintem.


egy kismama

2009. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké,de nekem nincs sgítségem,a párom nem tud sokat hiányozni a mukahelyröl mert kirugják!
2009. máj. 6. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem erre mondják, hogy kimeríti a "tisztességes" haszon fogalmát. Anyakönyvi kivonat, Taj szám, lakcímkártya ügyeket szerintem mindenütt teljesen ingyen elintézik. A tgyást illetve gyedet a munkahely közreműködésével kell intézni. Ha valami nem egyértelmű szerintem a legtöbb munkahelyen érdemben tudnak segíteni. A családi illetve a gyed amit önállóan kell, de az sem ördöngösség azért. Szóval jól hangzik ez az ügyintézés terhét leveszik a válladról szlogen, de inkább költsd a babára ezt a pénzt.
2009. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy kicsit túlzás érte! Nekem sem tudott a férjem papírok után rohangálni, mégis meg tudtuk oldani. A tajkártyát, születési kivonatot, adószámot kipostázzák. A családi pótlékot, és anyasági támogatást postán keresztül igényeltem, így sehova nem kellett mennünk. Még a babakötvényt is interneten keresztül intéztük. Ha nem muszály, akkor inkább ne költs erre, a babónak nagyobb szüksége van rá.
2009. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az interneten találtam: "elintezzuk.hu", ők intéznek minden papírt. Tapasztalatról nem tudok beszámolni, mert én is csak tervezem, hogy igénybe veszem, mivel teljesen egyedül maradtam a terhességemmel.
2009. máj. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!