Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az idén kezdtünk el járni...

Az idén kezdtünk el járni dokihoz baba ügyben, lombik programban kell részt vennünk. Váró listán vagyunk. Normális dolog hogy minden alkalomkor ha megyünk hozzá beszélgetésre vagy leletet viszünk 15eft-ot fizetünk. Hogy működik ez máshol?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Durva, de szerintem máshol is ugyanígy. Pofátlanok és arcátlanok. Nem elég az ember baja, még jól le is nyúlják. Sajnálom. Mielőbbi sikereket nektek!
2014. okt. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igaz mi csak inszemináció miatt jártunk az egyik vidéki Kaáliba, de jártunk oda néhány hónapig. Csak egyszer, az elején kellett kifizetni 15 eFt-ot, de akkor másfél órát foglalkozott velünk egy orvos. Minden korábbi leletet megnézett és részletesen átbeszélte velünk a problémánkat és a lehetséges kezelési módokat.
2014. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2015 augusztusára kaptuk a lehetséges időpontot a beültetésre, addig még hányszor be kell majd menni hozzá, és a gyógyszerek és az az injekció ára is azt mondta 100 150ezer körül lesz. Meg még ki tudja mi jöhet közbe.
2014. okt. 17. 08:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a SOTE 1-re járunk, TB alapon, eddig semmiért nem fizettünk.
2014. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia! És ti hol tartotok most jelenleg?
2014. okt. 17. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:

A férjem teljesen egészséges, nekem az egyik petevezetékem átjárható, a hormonvizsgálaton is minden rendben volt. Ebben a hónapban clostybegyttel stimuláltak, két domináns tüszőm lett, de a tüszőrepesztőt nem kaptam meg, mert a férjemet pont az előtt egy héttel műtötték, hogy be kellett volna adni és az orvos nem volt biztos benne, hogy fizikailag képes lesz e akciózni (otthoni terminált együttlét volt a cél). Azt javasolta, hogy próbálkozzunk tüszőrepesztő nélkül, mert feleslegesen nem bombázza a szervezetem. Most itt tartunk.


Nincs összehasonlítási alapom, a SOTE-n kívül máshol nem voltunk. Viszont én mindennel elégedett vagyok, a várólistát sem érzem nagyon hosszúnak egyelőre.

2014. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekünk ajánlották ezt a magán intézetet, mi még nagyon az elején járunk. Kötelező vérvételek, páromnál sperma vizsgálat, és kiderült hogy nála van gond.Sőt még menni kell majd kromoszóma vizsgálatra is. Nem tudsz véletlenül olyan intézetet ahol megcsinálják tb-re? Mivel az Istenhegyi géndiagnosztikát ajánlották, de ott 20 25 ezer forintot kérnek érte. Szerinted ha most én úgy döntenék hogy át akarok menni máshová gondolom ott is ugyan úgy elölről kellene kezdeni mindent.
2014. okt. 17. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a fodrászomék váltottak intézetet. Ma megyek hozzá és megkérdezem, hogy, hogy volt.
2014. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. okt. 17. 13:40
 10/10 anonim ***** válasza:
szia.hol jártok?melyik meddőségibe jártok?nálunk is a férjemnél van a gond.sajnos a genetikai vizsgálatokat sehol sem támogatja a tb mindegy hova mész,elég húzós összegek.
2014. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!