Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most megyek lombik miatt az...

Most megyek lombik miatt az első konzultációra. Mire számíthatok? Lesz valami konkrét dolog is vagy csak leadom az eddigi műtétek, vizsgálatok zárójelentését?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Intézettől is függ de biztos kikérdeznek szóba is téged meg a párod is.Szerintem egy ultrahang vizsgálat is lehetséges :)
2010. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Ilyenkor csak elbeszélgetés va, UH majdnem kizárt.

Megnézi a papirokat, eldönti, milyen kezelés kell nektek. Ha hiányzik vizsgálat, akkor arra megirja a beutalát és lehet, hogy csak annak eredménye után tud majd d9nteni. Elmondja, hogyan zajlik majd minden, ha bármi kérdésetek van, akkor feltehetitek. Ilyenkor kérdezzetek, mert ez az idő rád van szánva, ha bekerültök a gépezetbe, akkor már jobban ki lesz számolva az ideje a dokinak...

2010. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ultrahang az első konzin.Szóval inkább úgy készüljön az ember,szerintem!
2010. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!