Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A második babátokat egyből...

A második babátokat egyből annyira szerettétek születése után, mint a nagytestvérét?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem az ilyen kéréseket!! Miben jobb a nagy? Miért nem lehet őket ugyanúgy szeretni? Miért más a kettő?
2014. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanúgy szerettem egyből.
2014. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Én nem.

Szerettem, gondoztam, szoptattam.

De a 4 évesem jobban szerettem.

Iszonyatos lelkiismertfurdalásom volt miatta.

Aztán ez megváltozott, és akkor meg a kicsit szerettem jobban a nagynál.

Ez sem volt jobb érzés.

Eltelt néhány hét, mire mindkettőt ugyanúgy szerettem.

Meg lehet kövezni.

2014. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Én most kezdem ugyanúgy szeretni a kicsit mint a nagyot. A kicsi most 2 hónapos. Szerettem amikor megszületett őt is de nem annyira és ezért elég rosszul éreztem magam.

A terhességgel is így voltam az elsőnél jobban be voltam sózva mint a másodikkal. Tervezett volt mindkettő de mégis így alakultak az érzések.

2014. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 4-es! Annyira jó, hogy ezt leírtad!! Én ugyanezen megyek keresztül.. El sem tudtam képzelni, hogy milyen lesz majd újra egy csecsemővel, amikor már van egy okos ügyes 3 évesem.. És az elején végig a nagyobb miatt aggódtam, rá gondoltam, amíg a kórházban voltam.. Aztán mióta hazajöttünk, megváltozott a helyzet. A pici mintha közelebb került volna hozzám, és minden este alig várom, hogy vele foglalkozhassak végre. Emiatt persze iszonyat lelkiismeret furdalásom van.. De jo volt olvasni, hogy nálad ez rendeződött!!
2014. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2014. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen IGEN!
2014. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi még csak várjuk a másodikat, de én is úgy gondolom, hogy nem, elsőre nem lesz minden tökéletes és rózsaszín. Ahogy az elsővel sem volt az. Kellett a közös élmény, a közös élet ahhoz, hogy megszeressem. Az elsőhöz is idő kellett, szerintem a másodikhoz is idő kell majd. Akár bennem nő, akár nem, egy idegen baba lesz első látásra, a másikkal meg évek hosszú percei vannak emlékbe... nem lehet elsőre ugyanolyan. De majd kialakul. Idővel.
2014. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon féltem tőle, hogy nem fogom tudni annyira szeretni, de tévedtem. :) Még sokkal hamarabb is öntött el az anyai szeretet, mint az elsőnél, egyébként az sokszorozódik, nem osztódik, ne aggódj!
2014. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!