Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves otthonlévő anyukák ....

Kedves otthonlévő anyukák . Hányszor porszivozol és mosol fel, takaritasz ki egy nap? hány gyermeked van?

Figyelt kérdés
Nekem két gyerekem van napi 3 szor porszivozok fel és egyzser mosok fel. napi egyzser Mosok ruhákat és havonta csinálok egy egy nagy takaritást
2014. okt. 20. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
2 gyermekem van, naponta felmosok, kitakarítok, én nem tudok úgy lefeküdni,hogy szalad a lakás. Viszont nagytakarítás nem kell ha normálisan takarítok mindig!
2014. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
1 gyerek van és 1 kutya. Én 1szer porszívózok és 1szer mosok fel egy nap. Kb hetente portalanítok is. Nagytakarítást évente 1szer rendezek :)
2014. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy gyerekem van. Heti 2x porszívózok és egyszer mosok fel. Nem járunk be cipővel, nincs kosz. Mosni gyakrabban, szinte minden nap mosok. Nagytakarítás kb. 3 hetente egyszer.
2014. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
hetente egyszer felporszívózom és akkor fel is mosok meg portalanítok. de nekem még csak 3 hónapos, gondolom heti kétszer fogok ha már kúszik mászik. sűrűbben nem vagyok hajlandó :)
2014. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kb 2 naponta porszívózok, és kb hetente 1-2szer mosok fel (nyilván ha valami kimegy, kifolyik akkor rögtön akkor). 2 macskánk van, de nem szőröznek. még nem mászik és kúszik a fiam, ha elkezdi akkor gyakrabban fogok, valószínűleg naponta porszívózni és felmosni. cipővel mi sem járunk be, szóval most még bőven elég amennyiszer csinálom.
2014. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

1 gyerek

Heti 1-2porszívózok és minden nap egyszer felmosok.

2014. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egy gyerekünk van (és egy kutyánk).


Általában naponta fölporszívózok a konyhában, a wc-ben és a nappaliban és fel is mosok utána. A többi helyen hetente porszívózok és mosok fel.


Napi kétszer pakoljuk el a játékokat. Délutáni és esti lefekvés előtt, amúgy egy csatatér van itthon. Port törölni, kádat mosni stb akkor csinálom, ha kell. Emiatt nincs kimondottan nagytakarítás nálunk. Lemosom az ajtót, ha látom, hogy koszos ennyi. Kétnaponta mosok kb.

2014. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3 gyerek,130 nm-es ház.Naponta porszívózok,felmosok.2 naponta wc,kád,mosdó tisztítás,3 naponta portörlés,Évente 3x vagy 4x pucolok ablakot,mosok függönyt,ilyenkor szoktam a szekrényeket is-belül-áttörölni.A mosógép napi szinten megy,hetente 2x vasalok.Nagytakarítást nem csinálok,mivel folyamatosan rendben tartok mindent.
2014. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

1gyermekem van és 1 a pocakomban. Naponta olyan 3x,4x söpröm fel a konyhát, vagyis minden étkezés után. Most tanul a fiam egyedül enni és borzasztó állapotok vannak :) a lakás többi részét heti 2x porszívózom és mosom fel. Persze ha valami koszt csinál, akkor nyilván rögtön.

Mosni pedig, ahogy száradnak a ruhák, kb 2naponta tudok, ígyis a szárítón mindig lóg a ruha. Mosogatógép az, ami naponta van, hogy 2x is megy.

2014. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3 gyerek van. 2 naponta porszívózom a szobákat,konyhát folyosót naponta akár 3x is fel kell seperni,felmosni reggel szoktam. A mosógép napi 2x-de van hogy 3x is megy.
2014. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!