Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy héten hányszor takarítasz...

Egy héten hányszor takarítasz két gyermek mellett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
1x
2013. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindennap 2-3* felseprem a konyha-nappalit, felmosás 2-3*/hét, wc,fürdő 1*/hét, szobák takarítása 1*/hét, mosás van hogy naponta de inkább 2 naponta, vasalás 1*/hét.
2013. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát hogy is mondjam,úgy darabokba csinálom!Egyik nap port törlök,másik nap felporszívózok-felmosok,megint másik nap a fürdőt takarítom,megint másik nap a gyerekek szobáját!Hálószobánkat ahova tényleg csak aludni járunk 2 hetente mikor ágyneműt húzok!Tehát így helységenként haladok mert egyszerre az egész házat nincs időm!Két kicsi gyerekem van(3 éves,3 hónapos)akik igen csak igényelnek így nincs egybe 2-3-4 órám az egész házat rendbe kapni.

Viszont amire most büszke vagyok,hogy a héten megpucoltam az ablakjaimat!!!Hurrá!!!

2013. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindennap porszívózok, felmosok, mosogatok.

A többit (kád mosás, portörlés....) darabonként.

55m2-es lakás.

3 4 év alatti kicsivel vagyok itthon.

2013. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

portörlés, heti egyszer van, mosás, porszívózás minden nap. felmosás kb. kétnaponta. vasalás darabokban, de legtöbbször hegyekben áll a ruha, mert nem sok időm van rá.

irigylem a tiszta ablakos válaszolót, én is úgy szeretném, de képtelenség hozzákezdeni, amíg napi fél-1 órát tudok egyszerre ráfordítani. nekem 3 kicsi van itthon.

2013. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A porszívó van, hogy napi 2x is megy, 1x biztos de pl portörlés (gyűlölöm) az kb. 3 hetente. :O Szerencsére nincs sok de így is kihagyom ha lehet. A rendrakás, romeltakarítás már robot üzemmódba megy folyamatosan reggeltől-estig. Ablaktörlés, nagyobb dolgok az évente 3x-4x.
2013. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

5-nek linkelek egy cikket,különösen az utolsó bekezdést ajánlom neki:

[link]

2013. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
CSaládi házunk van, kétszintes. 3 naponta porszika, felmosás minden nap, portörlés is mehetne 3 naponta vagy gyakrabban. Az nem olyan fontos, megcsinálom, ha szembetűnik. Próbálom a vasalnivalót a a száradás után megcsinálni, különben elúszok.
2013. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Porszívózás minden nap, felmosás 2-3 naponta, mosás minden nap, vasalás hetente 1X, de akkor maratoni, portörlés heti 1-2X, rendrakás egyfolytában.
2013. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!