Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok is kipakolták a...

Nálatok is kipakolták a játékokat az Auchanból?

Figyelt kérdés
Eddig úgy szerettem az Auchanban játékot vásárolni, bő választék volt jó áron. Hétvégén bementünk, szét akartam nézni a játékok között, mert közeleg a lányom szülinapja. Erre azt látom, hogy a játékos sor megújult, csak és kizárólag legók és puzzle-k vannak. Bejártuk alaposan az egészet, nem volt máshová átpakolva. Nem is értem. Se egy baba, se egy kisautó, se plüss, semmi. Csakis kirakósok és legók. Nálatok is így van, vagy csak nálunk van valami fura változás? Ja, ez Debrecenben történt.
2014. okt. 21. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Miskolcon rendben van minden. Onnan tudom mert ott dolgozom. Nem lehet, hogy épp átpakolás alatt voltak és pont nem volt még kirakva? Próbálkozz máskor.
2014. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten vettem egy plüsskecskét az Auchanba, nem vettem észre változást, bár nem is nézem rendszeresen a játékokat. (Óbuda Auchan)
2014. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dunakeszi és Fót: dettó, ez volt a helyzet múltkor (többször is). Két sor volt a játékoknak, de ott is alig volt választék. Nem úgy tűnt, mintha csak pakolnának...

Nyár óta van ez.

2014. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miskolc József Attila út: Nálunk már úgy tűnik az ünnepekre készülnek, mert a szezonális tér tele van játékkal.
2014. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapból 1 sornyi jàték van. Ünnepek tájàn pakolják ki a többit, majd szezon után újra beszedik.
2014. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt évek óta kint volt folyamatosan a sokféle játék. Még ilyen nem volt mint most. Nagyon remélem, hogy visszapakolják. Legközelebb ha arra járok megkérdezem ott valakitől, aki tudja. NEm is értem, 7végén miért nem kérdeztem rá.
2014. okt. 21. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!