Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült fél "oldallal"...

Kinek sikerült fél "oldallal" teherbe esni és mennyi időn belül? Van esélyem? A jobb oldalamat decemberben kipakolták.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Erre én is nagyon várom a választ, mivel nekem nem vették ki, de az egyik teljesen le van tapadva, és mi is két éve próbálkozunk. Előtte nem is próbálkoztatok?
2010. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én távolról ismerek egy anyukát, aki hasonló cipőben jár, és nemrég született a második kislánya. Az első nem tudom mennyi időn belül, de az biztos, hogy nem rögtön, a következő viszont elég hamar, rögtön az első peteéréskor. Másfél év van a gyerekei között. Kitartás!
2010. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 2,5 éve várom a csodát.Eddig semmi nem használt,se tea,se gyógyszer,se semmi.
2010. jún. 4. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:

orvos nem mondta, hogy mi a következő lépés? Inszem, lombik?

Első vagyok.

A

2010. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!