Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jetti, mint anyakönyveztethető...

Jetti, mint anyakönyveztethető lánynév?! Csak szerintem beteges?

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 13:32
 1/10 Margit84 ***** válasza:
100%
Van ennél sokkal de sokkal rosszabb is szerintem.... Pl. a Kandida és Orália sem a legjobb választás szerintem, és mégis biztos, hogy valaki adta, hogy benne van a hivatalos utónév listában.
2014. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Jetta adható, és ha még nincs az engedett között, akkor bizonyára engedélyezik. Jetta vagy Jetti, szerintem nem problémáznak rajta.
2014. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Szörnyű milyen hülye emberek vannak... Lassan már tényleg ott tartunk hogy a gyerekeinknek az osztály névsorát sírva fogjuk olvasni...
2014. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Északabbra (Finno, Norvégia, stb) ez teljesen normális név, mint itthon a Mária mondjuk. Attól, hogy neked más jut eszedbe róla, nem a név hibája. Ennyi erővel egy francia meg mondhatja akármelyik magyar névre, hogy hát az beteges, csak mert hasonlít egy francia szóra.
2014. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
jézusom!Valaiaki ezt akarja adni a gyerekének?Ez a keresztnevem egyik becézése,gyerekkoromban így becéztek.Hááát ne mondjak rengeteget szenvedtm,mert csúfoltak,hogy Jeti.Aztán gyorsan áttértem középiskolában a Henire.
2014. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4., de mi Magyarországon élünk. Attól, hogy Olaszországban az Andrea egy csodás férfi név, még nem fogom ezt adni a fiamnak... Érted.
2014. okt. 21. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Jetti. Amúgy szerintem nem rossz. De nekem a Yeti *nagy lábú) jut róla eszembe. Kiváltságos helyzetbe lesz, ha felnőtt korában 40-41es lába is lesz és még Jettinek is hívják.

magyarországon nekem nem tetszene. De máshol sem, mert a Jeti az Jeti :D

2014. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6.nak igaza van. Tiszta hülye már mindenki??? Miért nem lehet magyar nevet adni? Ezért nem nézik a magyarokat senkinek, már szinte az egész világon. A magyar , magyar akarjon lenni.
2014. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt egy osztálytársam, Jetta. Mindenki Jetinek csúfolta, felnőttként megváltoztatta a nevét. A Jettivel ezt éritek el, ja, elfelejtettem, hogy akkor majd szidjátok a gyerekeket, bementek a suliba, mindenki hulye lesz, csak ti nem, pedig ti adjátok/adtátok a nevet...

Erre számítani lehet, érted, nem az én gyerekem, szóval nem oszt és nem szoroz.

2014. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most esik le hogy Jetti-Yeti :D nemár... pedig akartam írni, h ennél sokkal rosszabbak is vannak .. Skolasztika, Dzsindzser, Főbe (főbelövés?), Seruzád... jó hogy nem Turmixgépnek nevezik a gyereküket.
2014. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!