Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogysn lehet a tetüt megelőzni?

Hogysn lehet a tetüt megelőzni?

Figyelt kérdés
Milyen szerek vannak erre és mennyibe kerülnek? Úgy hallottam nagyon drágák és én nem nagyon engedhetem meg magunknak, 2 ovis gyerekem van.

2014. okt. 21. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedex tetűirtó én 700ért vettem gyógynövényes boltba de gyógyszertárban is kapható de ott tavaly 400forint se volt!Nekünk jó szeptember óta használjuk és nincs tetűnk!
2014. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lanyom egy honapja kapta el es ket flakon Pedex semmit nem ert az egvilagon. Aztan kinomban Paranitet vettem, ez olajos spray, az mar jo volt. Meg sokszor kivasaltam a hajat. Elvileg van megelozo sampon, azt nem probaltam meg.
2014. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerősömék most akartak venni pedexet,de megszüntették.Sajna olcsó szer nem nagyon van :( csak 1 sampon 3500ft :(
2014. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megelőzni nem igazán tudod...


Legalább 2-3 naponta nézd át a hajukat. Nekünk is a Paranit vált be.

2014. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most vettem nemrég pedexet.600ft egy kis flakon.de nem rakok belőle sokat.egy hónapja használjuk.nálunk van egy kislány,aki rendsueresen tetves.eddig még nem kaptuk el.
2014. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is a Paranit megelőző spray-ét használjuk, egyelőre bevált.
2014. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bosy07 válasza:
Sziasztok!Probálta mar valaki a hazipálinkát?Nem tudom nem vagyok jártas ebben a dologban egy hete vettem eszre h viszket a fejem a poklok poklát élem át. A párom azt mondja hiszti meg beképzelem de tudom h nem igy van Probáltam nitifort,pedexet egy hét alatt egy litert locsoltam magamra megörulok az egész lakást beszortam irtószerrel Biokill-el és még mindég vannak uj marások :( mar tényleg nem tudom mit tegyek :( soha életembe nem sikerűlt velűk még talizni na most.. megtaláltak :(
2015. okt. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!