Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annyira utálok várni, hogy...

Annyira utálok várni, hogy tesztelhessek, megőrülök a várakozásba! Ti mivel terelitek el a gondolataitokat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Majdnem egy évig próbálkoztunk. Soha nem teszteltem, csak akkor az egyszer, amikor már késett egy napot.

elfoglaltam magam a munkával, csinosítgattam a lakást, beleéltem magam a hobbimba, kirándsultunk a férjemmel, sorozatokat, filmeket néztünk, olvastam. Persze a gondolatot nem lehet kiüldözni teljesen a fejből, ezt tudom, de nem hagytam belezakkanni magam és tudatosan figyeltem arra, hogy ne ez legyen a napi téma itthon.

2014. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én most megfogadtam hogy nem gondolok rá! olvasok filmet nézek. és most sok a munkám ugyhogy az is segít. még 8 napot kell várnom:)
2014. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!