Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lett valaki terhes alkalmi/egy...

Lett valaki terhes alkalmi/egyéjszakás kalandból? Megtartottad?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 21:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
22%
Úristen hát akkor én nagyon béna vagyok, hogy már férjem van és sosem volt egyéjszakás kalandom, és később sem lesz, mert nem igénylem... :D Már elnézést... Szerintem kicsit el vagytok tévedve... Nem az a rossz aki nem teszi, az sem feltétlenül aki teszi, de inkább az... Nekem nem vizsket annyira a p... hogy szexelgessek amikor épp nincs párom... -.-" Mert a szerelem fontosabb nekem. Inkább leszek álszent (bár tényleg sosem volt ilyen kalandom) mint könnyen kapható ribi :)
2010. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
62%
Ebből látszik, hogy tényleg fogalmad sincs a kérdésről. Az egyéjszakás kaland nem egyenlő a megcsalással. Ne "szexelgess" ha nincs ott a párod, ez szerintem evidens, de egyéjszakás kalandja szerintem inkább annak van, akinek nincs párja. Nekem is volt már, ettől még nem lettem ribi. Ribi az, aki nem is képes másféle kapcsolatot kialakítani.
2010. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%
Olvasás... Azt mondtam nem tartom létfontosságúnak a szexet amikor épp nics párom. Szerelem nélkül nem igénylem. És ezt pontosan arra értettem amikor facér vagyok, nem arra hogy van párom csak nincs velem! Látom ez itt nagyon durván furcsa hozzáállás, de szerintem természetes.
2010. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, igazad van ebben, nem láttam, hogy ott a "nincs" szó.
2010. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%
na, megjött az erkölcs-kommandó. :)
2010. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
Egy éjszakásnak indult, olyan kutya harapást... aztán három hónap után terhes lettem, most édesen cumikázik a gyümölcse, aki 7hónapos kis szerelembabó. Az apja is imádja, jókat bírkóznak, kergetőznek:)
2010. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem erkölcs, csak nem értem mi a jó benne, nincs rá igényem, és nem tudom ez miért baj másoknak, miért szólnak be miatta? Mert szerintem nem az az alap, hogy le-le fekszünk mindenféle pasikkal, persez csinálja aki akarja de ne nekem szóljon már be hogy álszent vagyok... És utána meg ne rinyáljon ha ilyenolyannak nézik.
2010. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
A lónak négy lába van, mégis megbotlik. Nincs semmi elítélendő az egy éjszakás kalandban szerintem, de a védekezésre oda kéne figyelni.
2010. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%

11:45-nak

Honnan tudod, hogy sose lesz?

Lehet 1 hónap múlva beszálsz egy liftbe, lesz ott egy pasi..vagy akárhol.

Soha ne gondold, azt hogy soha.

Amúgy én nem vagyok férjnél, de együtt vagyunk 18 éve, van 2 gyerekünk, ennek ellenérenem ítélem el azt, akinek volt 1 éjszakás kalandja.

2010. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%
Mert sose lesz... Egyrészt van párom, másrészt azt sem tűröm ha egy idegen vagy inkább bárki aki nem közeli hozzátartozóm a kezemhez hozzáér, nemhogy szex... És ez nem fog egy hónap múlva sem megváltozni. Lehet hogy valaki ilyen gyenge akaratú, elvek nélkül, nekem erre nincs szükségem... Nem vagyok kiváncsi szexre amíg az nem szerelemben és párkapcsolatban történik. Ja amúgy meg nem használok liftet :)
2010. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!