Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lett valaki terhes alkalmi/egy...

Lett valaki terhes alkalmi/egyéjszakás kalandból? Megtartottad?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 21:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
64%
Azért szerintem nem kéne halálos ítéletet mondani arra, akinek már volt egyéjszakás kapcsolata. Nem hinném, hogy elvek nélküli ember lenne, csak mások az elvei, mint neked. És amúgy nem is az volt a kérdés, hogy ki mit gondol az alkalmi kapcsolatokról.
2010. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem mondok semmit csak nem tartom olyan jónak, de mindenki azt csinál amit akar. Azt viszont igen felháborítónak tartom hogy engem leszólnak hogy álszent vagyok meg erkölcscsősz. Nekem ez alap, és nem tudom beleélni magam abba hogy ez másnak jó, ezért nézek rá furcsán. Azt hiszem ez olyan mint a cigi. Csinálja aki akarja, de azért azt lehet tudni hogy nem az a jó választás meg azért ne ő szóljon be nekem hogy hülye egészségmániás...
2010. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%
Jó, de ettől még nem az volt a kérdés, hogy mit gondolsz róla. Te írtál ide, hogy rendes nő nem csinál ilyet, miközben ez 1. csak a te meglátásod szerint van így (úgy értem, hogy ez egy vélemény a sok közül) 2. nem a kérdésre válaszoltál.
2010. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem én írtam az első választ, azt hiszem a harmadikat írtam. Azt volt a válaszom hogy nem tartanám meg ha lenne, de nem is lesz soha egyéjszakás kapcsolatom.
2010. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23%

"erkölcs kommandó" "álszent"


Inkább örülnétek, hogy vannak még olyan emberek akikben van olyan amit úgy hívnak hogy tartás :)


Egyébként halkan megsúgom, hogy a normális férfiak többsége elítéli az egyéjszakás nőket, nem sokra tartják őket :)

2016. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%
Én egyéjszakás kalandból lettem terhes és megtartottam. Jól döntöttem szerintem, mert utána összejöttem akkori párommal.
2016. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!