Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengednétek a férjeteknek,...

Megengednétek a férjeteknek, hogy 6 fokban eső után kivigye a 3 éves a kislányotokat az erdőbe gombát szedni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 09:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
Én is megengedném, mert engem is vittek mindig. Hidegben is. Fel voltam öltöztetve. A fiamat is vinni fogom, ha tud járni már.
2014. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%
Ez a megendedni dolog kicsit erős. Ketten vagytok a szülei, ha az apa ki akarja vinni, te inkább örülj, hogy közös programjuk lesz.
2014. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%
Persze, gondolom 6 fokban is kimentek a lakásból, megfelelően fel kell öltöztetni a kicsit és jó kirándulást nekik!
2014. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Mennék velük együtt:)
2014. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen,megfelelő öltözékben nyugodtan.
2014. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat.

Látom lényeg nem jött át. A kislány tegnap óta nagyon náthás, zöld váladék jön az orrából és folyamatosan tüsszög , nem kap levegőt. Nem hiszem, hogy pont betegen kellene elvinni.


Nyugalmam akkor sem lenne, mert 3 gyerekem van.

Mi is kint vagyunk állandóan, mínusz fokban is. De szerintem most nem kellene.

2014. okt. 23. 13:19
 17/30 anonim ***** válasza:
87%

Nehezen is jött volna le ez a kérdésedből, mert nem ezt kérdezted. A kiegészítésben írtál ennyit: "a kislányom folyton tüsszög és folyik az orra", amiből nem az jön le, hogy most beteg, hanem, hogy betegeskedő, nem jó az immunrendszere. Egyébként, ha jól érzi magát, nem lázas, és nem érzi magát betegnek, én kiengedném, nekem jót szokott tenni a friss levegő, ha nincs nagy bajom.

De a stílusod elég bicskanyitogató, már értem, hogy miért kell engedélyt kérnie a férjednek...

2014. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
63%
Szóról szóra osztom az utolsó válaszoló véleményét!
2014. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg nem volt egyértelmű a kérdésed....ha zöld,vagy sárga cucc jön az orrából,az bakteriális fertőzésre utal.Azzal nyugodtan ki lehet vinni.Szintén 3 gyerekes
2014. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
70%

Mindig nagyot nézek,mikor ilyen a kérdés megengednéd-e a férjednek, a gyerek apjának,...mégis mit kéne engedni Ő nem egy gyerek vagy egy kutya,hanem a gyerek szülője.

Amúgy még egy kisebb gyereket is kivihetne,semmi baja nem lesz sapka kabát,gumicsizma és kész.

2014. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!