Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengednétek a férjeteknek,...

Megengednétek a férjeteknek, hogy 6 fokban eső után kivigye a 3 éves a kislányotokat az erdőbe gombát szedni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 09:09
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nem értem mi a gond a stílusommal, hiszen nem bántottam meg senkit.


Nem kell engedélyt kérnie semmihez.


Akkor:


Egyetértetek azzal, hogy 6 fokban eső utána férjetek kivigye a 3 éves kislányt az erdőbe gombát szedni?


Amúgy tárgytalan, mert a kérdés kiírása után fél órával "leszakadt az ég"

2014. okt. 23. 14:36
 22/30 anonim ***** válasza:
54%
persze hogy meg, a kérdést sem értem
2014. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%

Olyan nem létezik hogy rossz idő csak nem megfelelő öltözet.

Ne legyen a gyerek nyámnyila.

2014. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
69%

1. Megengednétek a férjeteknek, hogy 6 fokban eső után kivigye a 3 éves a kislányotokat az erdőbe gombát szedni?

-Igen, megfelelő öltözetben.


2. Egyetértetek azzal, hogy 6 fokban eső utána férjetek kivigye a 3 éves kislányt az erdőbe gombát szedni?

-Igen, megfelelő öltözetben.


Nem szokott engedélyt kérni, és mindig örülök, ha elviszi úgy, hogy nekem nem kell velük menni. A ruházatot szeretem ellenőrizni, szerintem nem tudja, hogy hol tartjuk pl. a gumicsizmáját.

2014. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Jól öltöztesd fel, aztán mehetnek. Mi a 9 hónapos kisfiunkat elvittük ma úgy bevásárolni meg ide-oda, hogy elég rossz idő volt, fújt a szél rendesen. Rétegesen felöltöztettem, kabát, sál, sapka ami védi a fülét, bakancs, aztán mentünk. (jah, Ausztriában élünk, nem Mo-n, ezért tudtunk vásárolni, mielőtt valaki kételkedik)
2014. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A lényeg az volt, hogy beteg kislány, és úgy akarta elvinni.

2014. okt. 24. 19:24
 27/30 anonim ***** válasza:
72%

pffff "A lényeg az volt, hogy beteg kislány, és úgy akarta elvinni."


Nem olvastam végig az összes kommented, csak a kérdést néztem, meg a 21-es helyesbítésed. Ebben semmilyen nagyobb betegségről nem írsz, így gondolom nem komoly, nem lázas, ha az orra folyik, vigyenek zsebkendőt-jó sokat- attól még a levegőre mehet szerencsére.

Ennyire nagy baj, hogy nincs igazad?

2014. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
72%
A kérdésben nem szerepel, hogy beteg a lányod. Amikor láttad, hogy senki nem ért.veled egyet, akkor írtad, hogy gyakran folyik az orra stb, akkor sem azt írtad, hogy most beteg. Nah de mindegy is, a lényeg, hogy a férjed hülye, mert a beteg lányotokat akarta kinozni a gombaszedéssel, de te megvédted. Ügyes anyuka vagy!
2014. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A lényeg az volt, hogy beteg kislány, és úgy akarta elvinni...

Akkor így kellett volna kérdezni:

Megengednétek a férjeteknek, hogy 6 fokban eső után kivigye a 3 éves BETEG kislányotokat az erdőbe gombát szedni?

Azert írtam nagy betűvel, hogy feltűnjön, hogy ott az a szó.

Így már másképp hangzik a dolog, bár a megengedni szó még mindig erős.

Tanulj meg kérdezni, akkor olyanok lesznek a válaszok is.

2014. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Utolsó:az is erős,hogy BETEG,mert,hogy csak az orra folyik!Az ilyen korú gyerekek 99%-ának van ilyen tünete.Ettől még felöltözve nyugodtan kimehet a jó levegőre.Persze csak ha Anyuka engedélyt ad Apukának....3 gyerekes
2014. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!