Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szünet felére járó láthatást...

Szünet felére járó láthatást megakadályozhatja a volt párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ha a bíróság az ünnepek, szünetek második felét ítélte meg nekem, akkor pl. a mostani őszi szünet esetében ez pontosan mit jelent? Ha a szünet 24.től 2.-ig tart, akkor mikortól lehet nálam hivatalosan a kisfiam?

Azért kérdezem, mert a volt élettársam nem akarja ideadni a szünet felére a gyereket, rendőrséget akar rám küldeni, ha elhozom.


2014. okt. 27. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a szünet második fele a ties akkor ha jól számoltam 29.től. Ott a bírósági papír ha rendőrt hív akkor is viheted határozat van róla.
2014. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első jól írja, nincs mitől tartanod.. amikor mész a kicsiért legyen nálad a határozat és mondhatod az exednek, hogy nyugodtan hívhatja a rendőrséget...
2014. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tehet semmit ha van papírod róla. De nem is értem az ilyen embereket, ahelyett, hogy örülne, hogy a párja el akarja vinni a gyereket, még akkor is ha válás a vége. Ismerőseim között volt pár válás, és valahogy ott is mindig gond volt a láthatás, de rendőrt soha nem hívtak a gyerekre való tekintettel. Én lehet ezt próbálnám megértetni a volt pároddal, hogy ezzel nem csak Neked árt, mert az egy dolog, de a gyereknek is, akár milyen kicsit ezt érzik. A másik, hogy attól mert elváltatok annak a gyereknek apjára és anyjára is szüksége van. Hátha belátja, egyéb eszközök nélkül is, hogy ezzel nem tud bosszút állni.
2014. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akadályozhatja meg.
2014. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megakadályozni megtudja de te is tudod jelenteni gyámügyön és új családjogi törvény értelmében már nem csak pénzbüntetést kap hanem be is zárhatják.
2014. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget ;) akkor ha jól értelmeztem a bírósági végzést, holnap, szerda délelőtt 10től pénteg du. 6ig lehet nálam a gyerek. rendőrséget tuti rám fogja küldeni, sajnos ismerem...de akkor nyugodt vagyok, a rendőr majd eligazítja, hogy mi a pálya.
2014. okt. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!