Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet vegyek...

Milyen fényképezőgépet vegyek 7 éves lányomnak? 10 e ft-ig.

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Keress ra neten, gondolom egy nagyon alap is megfelel. A mienk 14ezer volt. Gyonyoru kepeket csinal. Bar nem tudom mi szuksege lehet egy het evesnek egy fenykepezogepre. De ez nem az en dolgom.
2014. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]



[link]



a masodik linknel tobbet is talalsz hat-het ezer forint korul, kulonbozo dizajnnal, pl Hello Kitty, Batman, stb

2014. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves első! Miért érezted úgy, hogy "válaszolnod" kell a kérdésemre?
2014. okt. 27. 21:02
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Valaszoltam nem? Keress ra neten! Mi nem tetszik? :)
2014. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Erdemben nem tudok tanacsot adni, nem nagyon ismerem a fenykepezoket.

Viszont tavaly mi is azt vettuk a parom fianak, 7 eves volt. Gondoltuk mar nincs szuksege egy milliomodik jatekra. Na hat azt a csalodottsagot sosem felejtem el. Jatekra vagyott. A gep azota is a dobozaban varja, hogy valaki hasznalja vegre. Bar nem tudom milyen a lanyod, o mit szeretne. Bocsi, hogy nem tudtam segiteni.

2014. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A lányunk nagyon szeret fényképezni. Kicsit odaadtuk neki a mi gépünket. Rettentő boldog volt, nagyon jól állítgatta a gépet, szép képeket csinált, nem csak kattintgatott.
2014. okt. 27. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor nalatok jobban be fog jonni, mint nalunk! Mi amugy az Auchanban vettuk. Szoltunk egy eladonak, hogy segitsen. Elmondtuk, hogy gyereknek lesz stb. Nagyon keszsegesen segitett. Ertett is hozza. Amugy 14.000 Ft volt. Volt 10.000-ert is, de azt nagyon nem javasolta. Valami ,,nevenincs'' gep volt. Ennek van neve, de mar lassan 1 ev utan meg ne kerdezd, hogy mi :-)
2014. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen olcsóért nincs értelme. Vegyetek valami jobb minőségűt ha ennyire érdekli a fényképezés.
2014. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megfontolandó. :)
2014. okt. 28. 14:22
 10/12 anonim ***** válasza:

A mi fiunk is most lett hétéves, és ő is fényképezőgépet kapott. Iszonyúan örült neki :) Sajnos tízezres kategóriában nem igazán tudok ajánlani, mi ilyet vettünk: [link]

Mondjuk menjenek a fenébe, múlt héten még nem volt leárazva, most meg látom, hogy 17 ezer. De nem bántuk meg, hogy ezt vettük, a gyerek pikk-pakk megtanulta kezelni, és nagyon szép képeket lehet vele csinálni, egyszerű a használata, és méretileg is akkora, hogy egy gyerekkézben tökéletesen elfér (az én kezemnek ez már túl kicsi lenne), és így van hozzá tok is, memóriakártya is.

Én nem vagyok egy nagy fotóguru, de úgy voltam vele, hogy azért egy Nikon csak nem lehet gagyi.

Tudom, hogy nem ennyit szántatok rá, de olyat nem tudnátok csinálni esetleg, hogy nagyszülőkkel közösen adtok ajándékot?

2014. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!