Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves lányomnak eltört a...

3 éves lányomnak eltört a lába.2 hétig fekvő majd 3 hétig járógipszet viselt! Már levették de még mindig olyan furán megy! Kb. mikor jön helyre neki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik csontja tört el? Combig volt gipszelve? Utóbbi esetben meg kell szoknia, hogy újra hajlik a térde. Egyébként 5 hét gipsz után kell egy kis idő (pár nap, esetleg egy hét), amíg visszatér a régi kerékvágásba. Fájdalma már nincs? Jobbulást!
2014. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen törtem el a lábam, a gipszlevétel után még 3-4 héttel is rámszóltak a szüleim, hogy ne sántikáljak. Azért az 5 hét hosszú idő, és ő még pici, legyél türelemmel, tornáztassátok.
2014. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem írtak ki gyógytornát? Nem ártana pedig.
2014. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták gyógytorna nem kell! Combig volt gipszelve és nem fájlalja! Akkor várunk még! Köszönöm a segítséget!
2014. szept. 3. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 év után derült ki anno, hogy azért rossz a térdem, mert 2 hét fekvőgipsz után kell a gyógytorna, de az ovos akkor azt mondta, hogy fölösleges. Én megkérdeznék egy gyógytornászt.
2014. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!