Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Most tegyétek a...

Anyukák! Most tegyétek a szívetekre a kezeteket! Néha nem irigylitek azokat, akiknek nincs gyermekük, hogy még mi mindent megtehetnek?

Figyelt kérdés
Imádom a gyerekeim, sőt még bánom is, hogy nem szültem előbb (26 voltam), de mégis elnézegetem a velem egykorúak munkahelyi őrültségeiket, Balaton Sound-os sárban fetrengéseiket (ez egy extrém példa). Igazából jobban irigyelnek ők engem a lánykáim miatt, de valószínű nem éltem ki magam, ezért érzem ezt. Még ha időben meg is engedhetném magamnak, illetve össze tudnám szervezni, anyaként akkor is példamutatóként kell viselkednem.

2014. okt. 31. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%

Igen. lehet, Nálad korai volt a 26 év.

Én nem bántam meg, de az is igaz, hogy az elsőt 32 évesen szültem.

Nekem addigra elég volt.

És mindkét barátnőm akkor szült, mint én.

2014. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
engem jobban doppingol a párommal akár egy autóút is, mint a bba előtti életem(nem hiányzik a buli, stb, örülök, hogy stabil párkapcsolatom van, inkább vele egy tv-zés akár, mint bnőkkel egy "iszapparti")
2014. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Én nem érzem így.én nagyon élvezek vele mindent.sokkal tüibbet járunk el mindenfelé mióta megvan a fiunk mint előtte. Igaz nekem még csak 2 és fél évesa a fiam.
2014. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy baromság, hogy anyaként példamutatóként kell viselkedned. Vagy olyan bulikra vágysz, ahol a saját hányásodban fetrenghetsz? Gondolom nem. Attól, hogy az embernek gyerekei lettek, anya lett, még nyugodtan eljárhat szórakozni.

Én 31 évesen szültem az első gyermekem és most, 35 évesen várom a másodikat.

Én is eljárok a barátnőimmel évente párszor szórakozni, táncolni. Szerintem ebben semmi nincs.

És nem, nem irigykedem azokra, akikn ek nincs gyerekük. Amire nekem szükségem van, az az évi pár alkalom (főleg szülinapok) teljesen kielégít.

2014. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Hű. Próbálom megfogalmazni mit érzek.

Szóval. Én 33 évesen szültem az első babámat.

Előtte Sziget, koncertek, baráti kocsmázások.

Ja még mielőtt vki belekötne, nem fetrengtem részegen a sárban.

Kiéltem magam abban az x évben. De nem tudom. Nem az, h irigylem azt, akinek nincs gyereke, bár könnyebb neki és kicsit rossz érzés, amikor elmennék pl egy koncertre vagy csak kicsit shoppingolni és egyszerűen nem tudok a 2 gyerkőc mellett.

Meg nosztalgiával gondolok azokra az évekre, amikor fiatal(abb) voltam. Kicsit azért hiányzik.

2014. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Ami nekem belefér szórakozás, azt 3 gyerek mellett simán megoldom. (mozi, bál, futás stb)


De az biztos,ha még egyszer fiatal lennék, én is kipróbálnám ezeket a fesztiválokat;)


39/N

2014. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Miért is ne mehetnél el egy-egy buliba? Azért mert van gyereked te is elmehetsz szórakozni,simán belefér,biztos nem fogsz részegen másokkal hemperegni meg beszívni(ez gyerekteleneknél is gáz sztem), akkor meg nyugodtan belefér.
2014. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem irigylem őket, szerintem 30 valahány évesen már vérciki a Balaton Sound-on sárban fetrengeni (18-25 évesen én is eljártam a magamét pedig). 27 évesen szültem az elsőt, most két gyerkőcünk van. Ami hiányzik néha, az a nyugalom, az énidő, de remélem, ahogy nőnek, lesz újra részem benne.
2014. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó vagyok: mielőtt valaki félreértené, nem a Balaton sound a ciki, hanem a sárban fetrengés, örülök, hogy a fesztiválok nem maradtak ki az életemből!
2014. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem, én akkor szültem, amikor már készen voltam rá. Amúgy nehogy azt hidd, hogy a gyermektelen 26 évesek irigykednek rád.
2014. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!