Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kettévágható hosszában a...

Kettévágható hosszában a terhességi teszt? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Volt valaki aki kíváncsiságból ketté vágta, és a másodikat másnap vagy más időben próbálta ki? Eredmény mi volt?

2014. nov. 3. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ugyanis szétbarmolod a reagens csíkot, és közel sem biztos, hogy mindkét félben elegendő reaktív anyag marad ahhoz, hogy jelezzen a hcg hormon jelenléte esetén.
2014. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De jot nevettem, most ilyen kinek jut eszebe? Meg nem fordult volna a fejemben. Amugy elmeletileg nem lenne hulyeseg ha belegondolsz, de mint az elso is irta gyakorlatban nem ugy menne a dolog. Amit akkor mutatna egyaltalan nem vennem komoylan, ugyis ismetelnem.
2014. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Így akarsz spórolni az ötszáz forintos teszten?
2014. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
400 ft a dm-ben 2 db teszt....most komolyan, akinek ennyire nincs pénze, az elgondolkodhatna igazán, h miből akarja felnevelni a gyereket, ha esetleg pozitív a tesztje.
2014. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaj, persze, hogy nem a spórolás miatt!!! csak kíváncsi lettem volna rá! ezt írtam is!
2014. nov. 3. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Szétvágható igen. De a bolti tesztek elég keskenyek így is, nehéz lenne "szépen" szétvágni.
2014. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

"400 ft a dm-ben 2 db teszt....most komolyan, akinek ennyire nincs pénze, az elgondolkodhatna igazán, h miből akarja felnevelni a gyereket, ha esetleg pozitív a tesztje."


De itt egyeseknek hobbijuk a ciklus minden egyes napján 3 tesztet csinálni... úgy mondjuk persze, hogy drága a teszt!

2014. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
van keskenyebb meg szélesebb teszt is. És gondolom ugyanazt a lapot darabolják mindig, csak más méretre. Ezen logika mentén mondjuk egy vaatagabb tesztet szikével simán el lehet vágni félbe. Szerintem ugyanazt az eredményt mutatná. De nem próbáltam még. Szerintem nem is fogom.
2014. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!