Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 napja késik a menzeszem. Ma...

4 napja késik a menzeszem. Ma délutáni x-epil teszt negatív. Van még esély pozitiv tesztre?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem vgy terhes . nekem is kesik nagyon sokat es voltam orvosnal nem vagyok terhes , mert nekem is a tesztek mind negativak voltak .
2014. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért egy kicsit még reménykedek.
2014. aug. 14. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Amúgy pontos a vérzésed és ha igen, hány napos?

Lehet kései peteérés, de lehet hogy más az ok.


Egy hét késést érdemes megvárni, és ha még mindig nincs vérzés és negatív a teszt, akkor irány a doki.

2014. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontos igen 31 napos és együtt is voltunk peteeréskor:)jovoheten megyek dokihoz mindenkepp ha nemjon meg
2014. aug. 14. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez volt a 2.probalkozos honapunk es eddig nemkesett sosem.Kicsit görcsölgetek de közelsem ugy mint mikor megjön.Fáradékony vagyok és néha émelygek is
2014. aug. 14. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, az émelygés az jó jel, csak az a "baj", hogy a terhesség okozta émelygést a magas HCG okozza, és ilyenkor a tesznek is 3-nak kellene lennie. Elvileg.

De amíg meg nem jön, addig van remény.

(Ma én is émelyegtem, pedig nem vagyok terhes.Vacak egy front van)

2014. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem élem bele magam és ha nem sikerül probalkozunk tovább:) addig is reménykedek még azért
2014. aug. 14. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!