Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két szobás lakásban 3 gyerekke...

Két szobás lakásban 3 gyerekkel meddig érdemes maradni?

Figyelt kérdés
Két szobás, szokásos panelben lakunk. 3 gyereket szeretnénk, kettő van eddig, 1 és 3 évesek. A harmadik, amíg még picik, szerintetek elférnek egy szobában (a nagyobbikban) vagy amikorra megérkezik, célszerű már költözni? Nálatok hogy volt? Minél később megyünk, annál több pénzünk lesz másikat venni, ezért húznánk az időt. Szerintetek meddig férünk így el? Kis korkülönbséget szeretnénk, a babával nem várunk.
2014. nov. 4. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Akármeddig elfértek.

Sok család él így kényelmesen.

2014. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na igen, de azért gondolom, mikor a nagy már iskolás, kéne neki külön zug, saját íróasztal és nem állandóan a két ovis társasága, vagy ilyesmire nincs igénye egy 6 évesnek?
2014. nov. 4. 09:45
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk is 3 gyerek van és nemreg vettunk házat, ami 2 szobas . Namost mi innen már nem koltozunk el az tuti :) Viszont nehany ev mulva szeretnénk vagy böviteni vgypedig elosztani ugy a helysegeket, hogy mindharom gyereknek lehessen kulon szobája. Még nincs gond mert a legnagyobbis meg csak 5 eves, de pár ev mulva nagyon kenyelmetlen lesz nekik
2014. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
amíg ilyen picik addig nyugodtan maradhatnak egy szobába. még kb 2-3évig. mire a nagy már sulis lesz addigra szerintem már neki jó lenne saját szoba, mert ugye ő már nem csak játszani fog hanem tanulni is és ahhoz kell egy kis csend, meg nehogy a kisebbek szétszedjék a tanszereit. tehát én még max 3évet várnék.
2014. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszadó! És akkor most ha jól értem, a három gyerek egy szobában van. Egymás mellett 3 ágy, és a maradék helyen játszanak? Vagy emeletes ágyban gondolkodtatok?
2014. nov. 4. 09:48
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Masodik vagyok. A 2 nagyobbik van egy szobaba, a pici még velunk van. Az emeletes agy nekem horrorisztikusnak tunik mert izegnek mozognak almukban es félnék hogy leesnek :)
2014. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora az a két szoba. Mi most költöztünk 3 szobás házba három gyerekemmel. Eddig 55 nm-es kétszobásban laktunk, a nagyobbik szobában elfért a három ágy és mellette tudtak játszani. A legnagyobb 5 és fél, a legkisebb 2 éves. Amíg egyik sem iskolás, szerintem elférnek, ha van elég hely elosztani a szobákat, még tovább is, például az iskolás íróasztalát be lehet rakni a másik szobába, hogy legyen egy nyugodt hely tanulni.
2014. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pontos számot nem tudok, kb. 60nm az egész lakás. Kb. 5x4es lehet a nagyszoba, de ez csak a szemmértékem. Köszi a véleményeket! :) Sokat segítetek átgondolni.
2014. nov. 4. 10:26
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vállalnék harmadikat így. Nekünk 67m2 a lakás, két szoba +nappali, ha lenne mégegy szobánk, akkor jöhetne a 3. baba.

Bocsi.

2014. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt nem olvastad végig. Nem itt fogunk lakni :) A kérdés az, mikor költözzünk :) A hely nem lesz akadálya a harmadik babának.
2014. nov. 4. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!