Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Lukács vezetéknévhez milyen...

A Lukács vezetéknévhez milyen lány keresztnév illik?

Figyelt kérdés

Eddigi nagyon tetszenek a Férjemnek és Nekem:

Ahova plusz jelet rakok, azok kiemeltek, az-az, nagyon valószínű, hogy azok közül fogunk választani

-Dóra (+)

-Letícia (szerintem van benne valami elegáns, hogy Lukács Letícia, de ez ízlés kérdése...)

-Lilla (+)

-Diána (+)

-Daniella

-Csenge

-Dolóresz

-Eszter


Köszönöm szépen!

Egyéb ötleteket is fogadunk!

28/L.

29/F.


2014. nov. 4. 19:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jaj, elnézést! Kihagytam a Laurát! :)
2014. nov. 4. 19:07
 2/16 anonim ***** válasza:
Lilla nagyon jól hangzik a vez.névvel :)
2014. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintünk is, köszönjük a válaszod! :)
2014. nov. 4. 19:20
 4/16 anonim ***** válasza:
Emília ugrott be elsőre.
2014. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lukács Laura vagy Lukács Letícia
2014. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük-köszönjük. :) Várunk még! :) Az Emíliához mindkettőnknek nem szép "emlékei" vannak, szóval az kizárt. :)
2014. nov. 4. 20:28
 7/16 anonim ***** válasza:

Húú ahogy még csak a fő kérdést olvastam el, azonnal a Dóra jutott eszembe :-) és ott vana listátokon :-)

A Lukács Csenge nekem azértnem hangzik túl jónak mert a két csé miatt nehéz kimondani. Dolóresz kicsit furi (bocsi). Az Eszter gyönyörű! A többi is szép, de nekem a Dóra tettszene így a vezetéknévvel! Jó várakozást!!!

2014. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, a Csengét nehéz kimondani. :)

A Dolóresz névben a Dolly becézés tetszik.

A Dóra plusszos! :) Ahogy A Diána és a Lilla is... Én egyre inkább azt érzem, hogy ez a 3 lesz valamelyik közül!

Köszönjük, most költöztünk, a férjem mérnök, így szép fészket tudunk rakni, ami elég biztonságos ahhoz, hogy egy kisbaba ott éljen. :) Tudod, korlát, akkor zárak, ne tudjon belenyúlni a konnektorba, olyan ülőgarnitúra, ami "gyerekálló" stb. :)

Köszönjük a választ!

2014. nov. 4. 20:34
 9/16 anonim ***** válasza:

Lukács Dóra

Lukács Lili

Lukács Léna

Lukács Liza

Lukács Lotti

2014. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lukács Lilla szerintem nagyon szép, ez tetszik a legjobban, én ezt választanám.

MÉg a Lukács Lea tetszenek nekem.

Számomra a Csenge és Dolóresz felejtős- azaz a Csenge a Cs betű miatt a Dolóresz-Dolliról meg nekem vannak nagyon rossz emlékeim-tapasztalataim. :))

De Lilla sokkal szebb név mindkettőnél.


Ha nem L kezdőbetűs, akkor tetszene pl a Lukács Miranda, Lukács Matilda és Lukács Heléna is.


Gratulálok a kislányhoz!

2014. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!