Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! Hogyan szortelenitet...

Kismamák! Hogyan szortelenitetek odalent?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előtte is, borotválom.
2014. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
borotvával, ügyesen, azt hiszem a kórház előtt egy kis tükörrel csináltam hogy ne vagdossam meg magam, előtte meg hozzá tudtam még férni, csak türelmesen kellett :)
2014. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Borotválkotam ugyanúgy mint előtte és mint most utána. Amikor már akkora volt a hasam, hogy nem láttam akkor már csak "érzésre" csináltam.
2014. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Borotválom. Az utolsó időben mikor már nehezen értem el, elég gáz de a párom kértem meg h segítsen ne maradjanak össze vissza szálak.
2014. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Én is borotváltam magam, amíg láttam! Amikor már nem, akkor a férjem csinálta! :)
2014. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Végig borotvával, mikor már nem voltak jók a látási viszonyok, akkor tükröt használtam!
2014. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos borotvával,attól nem lett kiütéses
2014. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Eddig hogy csináltad? Borotválkozni a végén tükörrel tudsz majd. Ha esetleg kozmetikushoz jártál eddig, akkor ő le tud ugyanúgy gyantázni. Én szülés előtt egy héttel még gyantáztattam. Nem volt könnyű feküdni, de ügyes kozmetikus megoldja. Sok sikert :)
2014. nov. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!